LatInSoft klienta karte


LatInSoft klienta karte - jaunas iespējas patstāvīgajiem klientiem

Izmantojiet LatInSoft Klienta karti, lai saņemtu papildus privilēģijas veicot pirkumus LatInSoft veikalos un LatInSoft Mācību centra pakalpojumus.


LatInSoft Klienta kartes atlaides un bonusi

LatInSoft Klienta karte sniedz Jums iespēju iegādāties preces un pakalpojumus ar pievilcīgām atlaidēm, kā arī par katru veikto pirkumu vai pakalpojuma izmantošanu Jūsu kartes bonusu konts tiks papildināts par 1% no apmaksas summas. Uzkrātos bonusus Jūs variet izmantot apmaksājot preces vai pakalpojumus LatInSoft.

LatInSoft klienta karte ir izmantojama  LatInSoft veikalos  Daugavpilī „Datoru Centrs” un „Mājas dators” un Rēzeknē - veikalā „LatInSoft”, kā arī izmantojot LatInSoft Mācību centra pakalpojumus.

Ar LatInSoft Klienta karti Jūs samaziniet savus izdevumus sekojošā apmērā 

Datortehnika  – 5%
Datoru aksesuāri, programmas, spēles – 10%
Izejmateriāli  – 5%
Apmācība grupās mācību centrā LatInSoft  – 15%

Atlaides tiek piemērotas visam veikalu, servisa un mācību centra sortimentam. Atlaides netiek summētas gadījumā, ja produkts/pakalpojums, uz ko attiecas klienta kartes atlaide, jau tiek piedāvāts ar atlaidi kādas akcijas ietvaros.


LatInSoft Klienta karti var saņemt:

  • apmaiņā pret iepriekšējo „LatInSoft atlaižu karti” laikā no 06.12.2012 līdz 06.03.2013.;
  • veicot pirkumu uz summu vismaz 70.00EUR LatInSoft veikalos  „Mājas dators” un „Datoru Centrs”;
  • iegādājoties to mūsu veikalos par 3.00EUR. 

Saņemot jauno klienta karti, veikala pārdevējs-konsultants izsniegs Jums aizpildīšanai pieteikuma anketu un aktivizēs karti, kas ir gatava tūlītējai izmantošanai.  

Kartes izmantošana

Lai saņemtu atlaides un veidotu bonusu uzkrājumus, uzrādiet LatInSoft Klienta karti veicot preču vai pakalpojumu apmaksu  LatInSoft veikalos  Mājas Dators”, „Datoru Centrs” un LatInSoft Mācību centrā.

  • Svarīgi! Vienmēr uzrādiet karti pārdevējam pirms pirkuma veikšanas, jo neuzrādīšanas gadījumā pienākošies bonusi un atlaides netiek piemērotas.

Katru reizi veicot apmaksu, pārdevēja-konsultanta izdotajā čekā Jūs variet apskatīt uzkrāto bonusu apmēru. Tādējādi Jūs variet uzkrāt pietiekošu summu nākošā pirkuma/pakalpojuma apmaksai.

LatInSoft Klienta karti variet izmantot veicot norēķinus skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu. 


Jaunākie piedāvājumi

Izmantojiet LatInSoft Klienta kartē izvietoto QR kodu, lai piekļūtu svaigākajiem jaunumiem un aktuālākajiem LatInSoft piedāvājumiem. QR koda nolasīšanai izmantojiet mobilo tālruni, kurā ir uzstādīta QR lasītāja aplikācija. Regulāri nolasiet QR kodu un sekojiet LatInSoft jaunumiem!  


Pieteikties LatInSoft klienta kartei
vai saņemt sīkāku informāciju:
65407212, 65428280
Rakstiet mums