ECDL karte un testi – tikai 10 EUR

ECDL karte un testi - tikai 10 EUR

E-prasmju nedēļas 2016 laikā LIKTA (Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija) izsludina akciju “ECDL karte un testi – tikai par 10 EUR”.

Eiropas datorprasmes sertifikāts ir pasaulē lielākā datorprasmju sertificēšanas programma, kas ir izplatīta vairāk nekā 148 pasaules valstīs. Šādus sertifikātus ieguvuši jau vairāk kā 9 miljoni cilvēku visā pasaulē. Visaptverošs Eiropas datorprasmes sertifikāta programmas mērķis ir uzlabot zināšanu līmeni par informācijas tehnoloģiju, paaugstināt prasmi personālo datoru lietošanā un parastāko datoru lietotņu izmantošanā kā Eiropā, tā visā pasaulē.

Šīs akcijas ietvaros no 2016. gada 7. marta līdz 12. martam ir iespēja iegādāties ECDL sertifikācijas karti un nokārtot visus testus tikai par 10 euro. Sekmīgi nokārtojot testus, saņemsiet atbilstošu Eiropas datorprasmju sertifikātu.

ECDL karte ir jāiegādājas E-prasmju nedēļas laikā no 7.marta līdz 12.martam. Testus bez maksas varēsiet kārtot tikai šā gada martā un aprīlī.

Daugavpilī sertificēts ECDL testēšanas centrs ir mācību centrs „LatInSoft”.

Pieteikties ECDL testu kārtošanai vai saņemt sīkāku informāciju par ECDL datorprasmju sertifikāciju var pēc adreses Ģimnāzijas iela 7/9 (ieeja no Raiņa ielas), pa tālruņiem 65429699 un 27046097, vai pa e-pastu mc@latinsoft.lv 

Lai uzzinātu vairāk par Eiropas datorprasmju sertifikāciju, sekojiet www.ecdl.lv 

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *