Jauniešiem no 16 gadiem un skolotājiem ECDL karte tikai 5 EUR

Jauniešiem no 16 gadiem un skolotājiem ECDL karte un testi – tikai 5 EUR

E-prasmju nedēļas 2015 laikā LIKTA (Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija) izsludina akciju jauniešiem un skolotājiem “ECDL karte un testi – tikai par 5 EUR”.

Eiropas datorprasmes sertifikāts ir pasaulē lielākā datorprasmju sertificēšanas programma, kas ir izplatīta vairāk nekā 148 pasaules valstīs. Šādus sertifikātus ieguvuši jau vairāk kā 9 miljoni cilvēku visā pasaulē. Visaptverošs Eiropas datorprasmes sertifikāta programmas mērķis ir uzlabot zināšanu līmeni par informācijas tehnoloģiju, paaugstināt prasmi personālo datoru lietošanā un parastāko datoru lietotņu izmantošanā kā Eiropā, tā visā pasaulē.

Šīs akcijas ietvaros no 2015. gada 23. marta līdz 27. martam jauniešiem no 16 gadiem un skolotājiem ir iespēja iegādāties ECDL sertifikācijas karti un nokārtot visus testus tikai par 5 euro. Sekmīgi nokārtojot testus, saņemsiet atbilstošu Eiropas datorprasmju sertifikātu.

ECDL karte ir jāiegādājas E-prasmju nedēļas laikā no 23.marta līdz 27.martam. Testus  varēsiet kārtot līdz šā gada 30. aprīlim.

Daugavpilī sertificēts ECDL testēšanas centrs ir mācību centrs „LatInSoft”.

Pieteikties ECDL testu kārtošanai vai saņemt sīkāku informāciju par ECDL datorprasmju sertifikāciju var pēc adreses Ģimnāzijas iela 7/9 (ieeja no Raiņa ielas), pa tālruņiem 65429699 un 27046097, vai pa e-pastu mc@latinsoft.lv

Lai uzzinātu vairāk par Eiropas datorprasmju sertifikāciju, sekojiet www.ecdl.lv

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *