LatInSoft piedalās “e-prasmju nedēļā”

LatInSoft piedalās "e-prasmju nedēļā"

Eiropas “e-prasmju nedēļa” Latvijā – 2011. gada 28. februārī − 5. martā

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) 2011. gadā no 28. februāra līdz 5. martam Latvijā rīko Eiropas e-prasmju nedēļu ar mērķi veicināt sabiedrības sekmīgu integrāciju informācijas sabiedrībā.
E-prasmju nedēļas ietvaros LatInSoft mācību centrs 28.02.2011-04.03.2011 piedāvā pilsētas iedzīvotājiem:

•    Visas nedēļas garumā – atlaides uz ECDL reģistrēšanos un moduļu kārtošanu, kā arī iespēju kārtot ECDL testus katru dienu.
•    Katru dienu tematiskas informatīvās darbnīcas un semināri ļaujot e-prasmju nedēļas dalībniekiem notestēt savu IT prasmju zināšanu līmeni, sīkāk iepazīties ar ECDL sertifikāta iespējām, praksē izmēģināt darba meklēšanas iespējas izmantojot jaunākās tehnoloģijas, aizpildīt tautas skaitīšanas anketu, iepazīties ar jaunumiem Office 2010 vidē un Elektronisko iepirkumu sistēmu.
•    Tāpat arī LatInSoft mācību centra pārstāvji uzstāsies vairākās skolās ar informatīvu lekciju par drošību interneta vidē.

Sīkāka informācija par aktivitātēm atrodama šeit.

Dalība e-prasmju nedēļas pasākumos – bez maksas.
Vietu skaits informatīvajās darbnīcās un semināros – ierobežots.
Pieteikšanās un papildus informācija pa tālr. 65429699 vai  Ģimnāzijas iela 7/9.

Par E-prasmju nedēļu
E-prasmju nedēļas mērķis ir ieinteresēt plašāku sabiedrību par e-prasmju apgūšanas un pielietošanas iespējām, informēt, kur un kā pielietot jau esošās e-prasmes, uzlabot tās, kā arī uzzināt par valsts sniegto e-pakalpojumu saņemšanas iespējām un to ērtāku izmantošanu.
Eiropas e-prasmju nedēļa tiek organizēta Eiropas Savienības valstīs, kā arī plašākā Eiropā Get online week 2011 ietvarā.  2011. gadā Eiropas e-prasmju nedēļas koordinatori Latvijā ir Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM).

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *