Seminārs „E-prasmes nodarbinātībai un attīstībai”

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Microsoft Latvia un Latvija@Pasaule mācību centriem šī gada nogalē organizē reģionālos semināru
„E-prasmes nodarbinātībai un attīstībai”.

Digitālā prasme ir viena no Eiropas Savienības noteiktajām  astoņām indivīda pamatprasmēm, kas ir būtiskas zināšanās balstītā sabiedrībā. Digitālo līdzekļu un mediju lietošanas prasme ir svarīga  ne tikai nodarbinātības vajadzībām, bet arī mācībām, radošai darbībai.

Kā uzsvērts Eiropas Komisijas „Digitālā programma Eiropai”, ir svarīgi paplašināt un popularizēt IKT praktiķu un e-uzņēmējdarbības prasmes, t. i., digitālās prasmes, kas nepieciešamas inovācijai un izaugsmei.

Semināra galvenās tēmas ir:

  • IKT prasmju nozīme nodarbinātībai un pašnodarbinātības attīstībai;
  • IKT prasmju novērtēšanas rīki;
  • IKT prasmju sertificēšana un IKT prasmju apmācības programmas.

Seminārā būs iespējams iepazīties ar centru pieredzi IKT apmācībās un nodarbinātības iniciatīvām Daugavpils reģionā, saņemt praktisku informāciju par IKT pilnveides un sertificēšanas iespējām, tai skaitā mūžizglītības atbalsta programmas iespējām nodarbinātām personām un starptautisko Eiropas datorprasmes sertifikātu ECDL.

Daugavpilī semināru organizē mācību centrs „LatInSoft”. Seminārs notiks 2010. gada 9.decembrī, plkst. 14:00 Daugavpils novada domē, Rīgas ielā 2.
Pieteikšanās pa tālruni 65429699 vai e-pastu mc@latinsoft.lv līdz  8. decembrim. 

Savlaicīgi pieteiktie dalībnieki saņems apliecinājumu par dalību seminārā.

Aicinām Jūs un Jūsu darbiniekus piedalīties seminārā „E-prasmes nodarbinātībai un attīstībai”.

Cerot uz veiksmīgu sadarbību!

Mācību centra LatInSoft vadītāja
Inese Malnača

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *