Datoru tehnikas apkope

Mūsdienu uzņēmumos un birojos ir milzum daudz tehnikas, kurai nepārtraukti jābūt darba stāvoklī. Uzturēt speciālistu, kas atbild par datortehnikas apkopi, ne vienmēr ir izdevīgi, un daudzām problēmām nepieciešama profesionāļa iejaukšanās, un tās nevar atrisināt pašu spēkiem. Rezultātā darbinieki nodarbojas ar svešu darbu vai, kas ir vēl sliktāk, bojāta aprīkojuma dēļ vispār nav iespējams strādāt.

Mēs piedāvājam Jums uzticēt šo problēmu risināšanu mums. Mūsu speciālisti risina visas problēmas, kas saistītas ar programmnodrošinājumu, aparātu daļu un perifērijas aprīkojumu.

Ko Jūs iegūstat:

  • Līdzekļu taupīšana – problēmas ar tehniku rodas ne tik bieži, bet profila darbiniekam regulāri jāmaksā alga. Mazajiem un vidējiem uzņēmumiem tas ir izdevīgāk, nekā uzturēt štata IT speciālistu.
  • Operatīva PN problēmu novēršana – tādi uzdevumi kā programmu noregulēšana (piemēram, pasta klients) vai to uzstādīšana tiek atrisināta distancēti stundas laikā.
  • Darbs bez dīkstāves – gadījumā, ja kāda iekārta iziet no ierindas, piemēram, monitors vai tastatūra, mēs paņemam to uz savu tehnisko servisu un remonta laikam nodrošinām aizstājēju.
  • Sistēmas aktuālais stāvoklis un drošība – mūsu speciālisti uzturēs darba programmas un antivīrusa PN aktuālajā stāvoklī. Tas ļaus Jūsu darbiniekiem strādāt efektīvāk un neraizēties par datu saglabātību.

Sadarbība un cenas

Lai noslēgtu līgumu par datortehnikas apkopi, Jums jāsazinās ar mūsu biroju. Pakalpojuma cena ir atkarīga no Jūsu uzņēmuma datoru skaita. Sākuma cena par darba vietu – 9 EUR (ja ir liels darba vietu skaits, cena var tikt samazināta).