GrinS noma

SIA LatInSoft piedāvā iespēju izmantot grāmatvedības un uzņēmuma vadības programmas GrinS uz nomas pamata. Šis pakalpojums iekļauj sevī ne vien iespēju strādāt ar visu programmu kompleksu, neizmaksājot uzreiz tā pilnu vērtību, bet piedāvā iegūt arī daudzas citas priekšrocības:

  • Programmas atjauninājumu uzstādīšanatiek nodrošināta programmas atjauninājumu uzstādīšana
  • Ātrs atbalsta reakcijas laiksātrs atbalsta reakcijas laiks uz lietotāju pieprasījumiem
  • Piekļuve saviem datiemlietotāja piekļuve saviem datiem no jebkura datora ar Interneta pieslēgumu
  • Minimālas prasībasminimālas prasības lietotāja datortehnikai, programmu reālā izpilde notiek uz LatInSoft piedāvātā servera
  • Rezerves kopēšanaregulāra rezerves kopēšana un garantēts pastāvīgs servera tehniskais atbalsts
  • Izdevumu optimizācijaizdevumu optimizācija – atšķirībā no programmas iegādes, nomas maksājumi pieskaitāmi tekošajiem izdevumiem.

Šis pakalpojums ir paredzēts, pirmām kārtām, nelieliem vai tikko darbu uzsākušiem uzņēmumiem, kuriem starta izdevumi par datortehnikas un profesionālās grāmatvedības un uzņēmuma vadības sistēmas iegādi var izrādīties pārāk lieli. Noma ļauj līdz minimumam samazināt „starta slieksni”.

Tāpat arī, GrinS noma ir efektīvs risinājums uzņēmumiem, kuriem apakšstruktūras ir ģeogrāfiski attālinātas. Agrāk šo apakšstruktūru datu apstrādes sinhronizacijai nācās nodrošināt regulāru datu pārsūtīšanu un to iekļaušanos centrālajā datu bāzē, vai veikt lielus kapitālieguldījumus savā serverī un tā tehniskajā apkalpē. GrinS noma sniedz iespēju izmantot LatInSoft servera mezglu centrālās datu bāzes glabāšanai un darbam ar to no ģeogrāfiski attālinātām vietām.