Programma Abonents Ūdensvads

Sarežģīti uzdevumi tiek ātri atrisināti!

Abonent Udensvads

Norēķins ar abonentiem, maksājumu un pakalpojumu uzskaite, atbilžu saņemšana – lūk, nepilns to svarīgo uzdevumu saraksts, kurus ūdensapgādes uzņēmumu darbinieki pilda katru dienu. LatInSoft piedāvā risināt tos vēl efektīvāk un ērtāk ar Abonents Ūdensvads palīdzību!

Programma ļauj ne tikai automatizēt visas šīs operācijas, bet arī uz visiem laikiem izmainīs pieeju tiem. Šī programma ir mūsdienīgs un inovatīvs risinājums, kas piedāvā citādi uzlūkot vecos uzdevumus. Kamēr tas pastāv, šis produkts ir sevi labi parādījis tirgū, un mūs jau ir izvēlējušies Daugavpils, Ventspils un Krāslavas uzņēmumi.

Galvenās priekšrocības

 • Piekļuve informācijai

  Piekļuve informācijai

  Abonents Ūdensvads veic pilnīgu abonentu kartīšu un iekārtu saraksta uzskaiti ar izsmeļošu informāciju par to. Tiek saglabāta visa maksājumu, skaitītāju rādījumu vēsture. Nepieciešamās informācijas meklēšana tagad neaizņems vairāk par piecām sekundēm.

 • Uzdevumu automatizācija

  Uzdevumu automatizācija

  Programma automātiskā režīmā veido rēķinus patērētājiem, ņemot vērā tādus faktorus kā atvieglojumi vai ūdens skaitītāju neesamība, aprēķinot soda naudu. Pārskatu izveidošanas elastīgā sistēma ļauj ātri un ērti iegūt jebkādu analītisku informāciju.

 • Tehnoloģijas, kas ietaupa laiku

  Tehnoloģijas, kas ietaupa laiku

  Abonents Ūdensvads samazina pagaidu izmaksas, nodrošinot sakarus ar bankām un kases aparātiem maksājuma saņemšanai. Automātiski nolasa un apstrādā radioskaitītāju rādījumus. Integrācija ar interneta portālu ļauj klientiem nodot rādījumus un pasūtīt pakalpojumus, saņemot rēķinus elektroniskā veidā.

 • Izmaksu samazināšana

  Izmaksu samazināšana

  Sistēmas autonomais raksturs ļaus atkārtoti sadalīt slodzi darbinieku vidū. Jums būs elastīgs instruments prioritāšu noteikšanai darbiniekiem, un tagad viņu darba laiku varēs sadalīt atkarībā no uzņēmuma konkrētajām vajadzībām.

 • Pilnīga pašpietiekamība

  Pilnīga pašpietiekamība

  Abonents Ūdensvads ir patstāvīga programma, tās arhitektūrai nav nepieciešams iegādāties papildu PN no svešiem izstrādātājiem.

 • Parādu samazināšana

  Parādu samazināšana

  Atsevišķs darba ar parādniekiem modulis veiks darbu saistībā ar brīdinājumu izsūtīšanu un patstāvīgi izsekos vienošanos ievērošanu, kā arī rēķinu apmaksas savlaicīgumu.

Ērtība

Abonents Ūdenvads ir oriģināla un unikāla programma. Tā sākotnēji tika veidota, ņemot vērā Latvijas tirgus reālo situāciju un likumdošanu. Tas ļauj organizēt maksimāli racionālu pieeju nosprausto uzdevumu risināšanai. Funkcionāļa pamatā ir ūdensapgādes uzņēmumu vajadzības, tas sniedz neapstrīdamas priekšrocības salīdzinājumā ar universālo programmu pielāgotajiem variantiem, kuros nav iespējams ņemt vērā visus šīs darbības jomas sīkumus un nianses.

Mūsu izstrādne var elastīgi pakārtoties konkrēta klienta vajadzībām, iespējams pievienot katram uzņēmumam specifiskas funkcijas. LatInSoft patstāvīgi nodarbojas ar programmas ieviešanu un veic darbinieku apmācību. Turklāt Jums vienmēr ir pieejama atbalsta grupa un karstā līnija jebkādu problēmu risināšanai.

Удобно

Kā ar mums sazināties?

Lai pasūtītu vai saņemtu sīkāku informāciju, sazinieties ar mūsu biroju pa tālruni vai elektronisko pastu.