• lv
  • ru

Blog

SIA LatInSoft, sadarbībā ar LIAA (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra), īsteno ERAF (Eiropas Reģionālās attīstības fonds) atbalstītu projektu starptautiskās konkurētspējas veicināšanas jomā. 2016. gada 24. maijā tika parakstīts līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu komersantiem saskaņā ar ERAF projektu “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”.
Autors:

Akreditētās profesionālās izglītības programmas priekšrocības: vispusīgā izglītības kvalitātes vērtējuma garantija; pasniedzēju profesionālas kvalifikācijas un pieredzes oficiāls apstiprinājums; valsts atzīts dokuments par profesionālo izglītību pēc apmācības pabeigšanas; iespēja atgūt 23% no apmācības maksas (aizpildot deklarāciju). Sagaidot rudeni, mācību centrs “LatInSoft” piedāvā iegūt izglītību pēc akreditētās profesionālās izglītības programmas “Grāmatvedības pamati” un iegūt valsts atzītu dokumentu par … Lasīt tālāk
Autors:

Pabeidzām tīmekļa vietnes villaks.lv modernizāciju. Vecā vietne tika izveidota pirms vairāk nekā 10 gadiem. Rezultātā – problēmas ar drošību, surogātpasts. Mēs nomainījām vietnes “dzinēju”, pēc klienta pieprasījuma atstājām dizainu, pārnesām visu informāciju. Tīmekļa vietne nodota ekspluatācijā un veiksmīgi darbojas.
Autors:

Order

Lūdzu aizpildiet kontaktu formu, un norādiet savus mērķus komentārā.
Tēma: