Mācību centra “Latinsoft” pasniedzēji pilnveido starptautisko profesionālo attīstību

Mācību centrs “LatInSoft”, sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru Erasmus+ programmas ietvaros, realizē projektu “SIA LatInSoft Mācību centra inovatīvas mācību programmas un starptautiskā attīstība” (Innovative study programs and international development of Training centre LatInSoft).

Pieci mācību centra “LatInSoft” mācību programmu pasniedzēji un vadītāji paaugstināja savu profesionālo kompetenci starptautiskajos specializētajos kursos.

Projekta ieplānoto pasākumu ietvaros tika iegūta bagātīga starptautiskā pieredze un iespēja iepazīties ar citu Eiropas izglītības iestāžu praksēm, saņemot apmācības Prāgā (Čehija), Barselonā (Spānija), Kalamatā (Grieķija), Romā un Florencē (Itālija) 2022. gada aprīlī – maijā.

Piecos nedēļu garos kursos – Inovatīvas pieejas pasniegšanā (Innovative Approaches to Teaching), Jaunā Erasmus programma 2021-2027 (The New Erasmus Program 2021-2027), Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas izglītībā: Inovatīvas pieejas pasniegšanā (ICT in Education: innovative approaches to teaching), Muzeju tūres: Lokālās vēstures intergrēšana klasē (Museum Walks: Integrating local history in your classroom), Projektu vadības sistēma labākai pasniegšanas kvalitātei (A Project Management System for a Better Quality of Teaching) – tika iegūtas jaunas praktiskas zināšanas un apgūtas mūsdienīgas un efektīvas metodes, lai uzlabotu mācību programmas.

Dalībnieki paaugstināja darījumu angļu valodas lietošanas līmeni un nodibināja jaunus starptautiskos profesionālos kontaktus, kā arī padziļināja zināšanas par Eiropas vērtībām, politiku un izglītības filozofiju.

Visas iegūtas zināšanas tiks aktīvi pielietotas “Learn Russian in the European Union” projekta darbā, kā arī tiks veikti pasākumi jaunu iemaņu un ideju izplatīšanai starp pārējiem Mācību centra “LatInSoft” darbiniekiem.

Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapā sadaļā Erasmus+.

Projekta realizācijas laiks: 01.06.2020. – 31.05.2022.

Līguma numurs: 2020-1-LV01-KA104-077245

Projekts “LatInSoft mācību spēku attīstība”Projekts “LatInSoft mācību spēku attīstība”

 

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *