Partneriem

Labas rekomendācijas – papildus peļņas iespēja

Labas rekomendācijas – papildu peļņas iespēja

Kolēģu un draugu ieteikumi – viens no visietekmīgākajiem paņēmieniem jaunu klientu piesaistē. Mēs augstu vērtējam atbalstu un palīdzību mūsu programmu, Interneta vietņu un grāmatvedības pakalpojumu virzīšanai tirgū, tāpēc mēs piedāvājam atlīdzību Jūsu pūlēm. Mēs Jums samaksāsim komisijas naudu, ja, pateicoties Jūsu rekomendācijai, mēs noslēgsim līgumu ar jaunu klientu par programmu piegādi, vietnes izstrādi un/vai grāmatvedības pakalpojumu sniegšanu.

Kā tas strādā

Shēma, pēc kuras Jums ir iespēja nopelnīt, ir ļoti vienkārša. Pirmkārt, Jums ir jānoslēdz ar mums LatInSoft partnera līgums, kura ietvaros Jūs saņemsiet atlīdzību. Tālāk Jūs iesniedzat mums kontaktinformāciju par uzņēmumu, kurš ir ieinteresēts, piemēram, grāmatvedības programmas iegādē. Saskaņā ar iesniegto informāciju LatInSoft tirdzniecības menedžeri sazinās ar potenciālo klientu un iepazīstina viņu ar mūsu grāmatvedības programmu GrinS priekšrocībām, veic demonstrācijas, pārrunas un, veiksmes gadījumā, noslēdz līgumu par programmu piegādi. Līguma noslēgšanas iespēja ir atkarīga arī no Jums – no tā, vai Jūs turpināsiet palikt kontaktā ar potenciālo klientu un vai palīdzēsiet viņam izdarīt izvēli. Atlīdzība, ko Jūs saņemsiet ir 10% no mūsu programmas licenču vērtības, kuras klients būs iegādājies pateicoties Jūsu rekomendācijai.

Komisijas nauda + bonuss

Komisijas nauda + bonuss

Ja 12 mēnešu laikā Jūsu rekomendācijas palīdzēs mums noslēgt trīs vai vairāk līgumus par programmu piegādi, vietnes izstrādi un/vai grāmatvedības pakalpojumu sniegšanu – Jūs saņemsiet papildu bonusu. Jūsu patērētais laiks ir minimāls, salīdzinot ar iespējamo peļņu!

Komisijas naudas apmērs no līguma summas

Pateicoties Jūsu rekomendācijai tika noslēgts:

  • Līgums par programmām un/vai vietnes izstrādi – komisijas nauda 10% no LatInSoft izstrādātā programmnodrošinājuma licenču vai vietnes vērtības (bez PVN);
  • Līgums par grāmatvedības ārpakalpojumiem – komisijas nauda 10% no summārās pakalpojumu vērtības par 6 mēnešiem (bez PVN).

* Potenciālajam klientam ir jānoslēdz līgums 6 mēnešu laikā no tā brīža, kad par viņu tika iesniegtā informācija (datums, kad tika saņemti dati par potenciālo klientu).

* Komisijas nauda tiek izmaksāta 30 dienu laikā no brīža, kad klients ir norēķinājies ar LatInSoft.

Bonuss par sniegto rekomendāciju skaitu

Veiksmīgo rekomendāciju skaits Bonuss, EUR
3 140
6 200
10 400

* Bonuss tiek aprēķināts ņemot vērā rekomendācijas, pamatojoties uz kurām tika noslēgts līgums par programmu un/vai pakalpojumu piegādi 12 mēnešu laikā.

* Bonusam ir uzkrājuma raksturs, t.i. piemēram, bonusa apmērs par 10 veiksmīgām rekomendācijām 12 mēnešu laikā = 780 EUR.

Viss Jūsu rokās

Svarīgs mūsu piedāvātās shēmas elements ir potenciālo klientu kvalitāte. „Labs” potenciālais klients ir ieinteresēts iegādāties programmas, vietni un/vai grāmatvedības pakalpojumus jau tuvākajā laikā. Kontaktpersona, kuras datus Jūs mums iesniedzat, ir spējīga patstāvīgi pieņemt lēmumu par pirkumu, vai arī būt par galveno tehnisko ekspertu izvēles jautājumā. Vēlams, lai Jums būtu iespēja pa tiešo sazināties ar doto kontaktpersonu un no savas puses izteikt argumentus atbalstot mūsu piedāvātos risinājumus.

Viss Jūsu rokās