Kases aparāti

LatInSoft klientiem ir pieejami kases aparāti, kuri atbilst jaunajiem Ministru kabineta noteikumiem (МK Nr. 95. un МK Nr. 96.). Mūsu speciālisti sniegs tehnisko konsultāciju palīdzēs izvelēties vispiemērotākos aparātus Jūsu biznesam.

Kases aparāti DAISY PERFECT M

DAISY PERFECT M – Kases aparāts ir sertificēts atbilstoši Ministru Kabineta noteikumu Nr. 95 prasībām!

DAISY PERFECT M kases aparāts paredzēts nelielām līdz vidēji lielām tirdzniecības vietām, atbilstoši 2017. gada jaunajiem MK 96. noteikumiem. Kompakts izmērs, inovatīvs dizains un pārredzamais grafiskais displejs ir tikai dažas no iekārtas labajām īpašībām. Ērta un uztveram kasieru darbība. Viegla un ātra čeku lentes maiņa. Kases aparāts ir aprīkots ar elektronisko kontrollentu. Tiešo sekciju skaits – 20gb. Pieejams arī modifikācijā ar uzlādējamo batriju – portatīvai darbībai.

Ko noteic МK Nr. 95. и МK Nr. 96. noteikumi?

No 2017. gadā 1. janvāra stājas spēkā jauni Ministru kabineta noteikumi, kuri kardināli maina prasības kases aparātu tehnikai un tās apkalpošanai. Kas ir mainījies?Pirmais un pats svarīgākais: visiem kases aparātiem ir jābūt nodrošinātiem ar elektronisko kontroles lenti, speciālo aizsargierīci, kura saglabā visu informāciju par veiktajām operācijām kases aparātā.

Atbilstoši jaunajām prasībām līdz 1.07.2017 tiem uzņēmumiem, kurus apgrozījums struktūrvienībā nepārsniedz 350 000.00 EUR, un kurus kases aparāti nav pieslēgti datoriem, ir nepieciešams atjaunot savu kases tehniku atbilstoši jaunajiem standartiem.

Tas ne vienmēr nozīme jauna kases aparāta iegādi. Dažiem modeļiem var tikt veikta modernizācija, pēc kuras tie atbildīs jauniem standartiem. Gadījumā, ja Jūsu uzņēmumā esošajam kases aparāta modelim nav modernizēšanas iespēju, tad ir nepieciešams iegādāties jaunu.

Kompānijām, uz kurām attiecas jaunais likums, ir nepieciešams noslēgt un punktuāli izpildīt līgumu ar organizāciju, kura veiks kases aparātu apkalpošanu. Šādus pakalpojumus sniedz arī LatInSoft.

CHD Logo Mēs esam SIA Computer Hardware Design – lielākais kasu tehnikas ražotājs un izplatītāja oficiālais dīleris Latvijā.

Kas ir iekļauts līgumā?

Noslēdzot kases aparātu apkalpošanas līgumu ar LatInSoft, no mūsu puses tiks izpildītas ne tikai likumā minētās prasības, bet arī dažas priekšrocības.

Līguma rāmjos mēs veicam:

 • Kases aparātu pārdošanu;
 • Kases aparātu reģistrēšanu VID EDS sistēmā;
 • Apkalpošanu atbilstoši jauniem Ministru kabineta noteikumiem;
 • Konsultācijas tehniskajos jautājumos;
 • Palīdzību kases aparāta izvēlē;
 • Nepieciešamības gadījumā tehniskā speciālista izbraukšanu pie klienta.

Kases aparātu lietošanas apmācība

CHD sertifikāta paraugs

Papildus līguma nosacījumiem mēs veicam apmācību jaunās tehnikas lietošanā. Apmācība notiek apkalpojošās kompānijas teritorijā. Apmācības ilgums – līdz 1 stundai, pēc tās beigšanas klients saņem sertifikātu, kurš apstiprina, ka klients var strādāt ar kasē esošo kases aparāta modeli.

Kā noslēgt līgumu par kases tehnikas apkalpošanu?

 1. Vispirms Jums ir jāsazinās ar LatInSoft ofisu pa tālruni: 654 07217 vai 29712981;
 2. Mūsu speciālisti pastāstīs par visām procedūrām, kuras nepaciešams veikt Jūsu konkrētajā gadījumā (vecā aparāta noņemšana no uzskaites, jaunā reģistrēšana utt.) un sniegs Jums konsultāciju jauna kases aparāta izvēlē;
 3. Jūs iegādājaties kases aparātu;
 4. LatInSoft darbinieki programmē to;
 5. Mēs reģistrējam kases aparātu VID EDS sistēmā;
 6. Tālāk mēs apmācām Jūs jaunās tehnikas lietošanā un nodrošinām tās turpmāku apkalpošanu.

Ja Jums rodas jautājumi, kuri ir saistīti ar līgumu un tā detaļām vai Jums ir nepieciešama konsultācija kases aparāta izvēlē, vai jauno Ministru kabineta prasību sakarā, zvaniet: 654 07217 vai 29712981.