Datortīklu ierīkošana un montāža

Droša tīkla infrastruktūra ir nepieciešama jebkuram uzņēmumam, tādēļ datortīklu ierīkošana un montāža kļūst par arvien pieprasītāku pakalpojumu. Mēs varam izveidot Jums jebkādas sarežģītības un tipa datortīklu, kvalitatīvi un īsā laikā.

Tīkla organizācija tiek īstenota, ņemot vērā klienta vēlmes un telpu iespējas. Mēs uzstādām un noregulējam jebkura tipa tīklus, ņemot vērā Jūsu vajadzības:

  • Fiziski tīkli
    Fiziskie tīkli
  • Wifi tīkli
    Wifi tīkli
  • Kombinētie tīkli
    Kombinētie tīkli

Kā pasūtīt datortīkla ierīkošanu?

Lai pasūtītu pie mums datortīkla montāžu, vienkārši sazinieties ar mūsu biroju. Mūsu speciālisti novērtēs darba vietu un sagatavos tāmi. Pēc visu nosacījumu saskaņošanas tiks īstenota montāža un obligāta tīkla testēšana. Maksājums jāveic tikai pēc visu darbu pabeigšanas un tīkla darbspējas pārbaudes. Risinājuma termiņi tiek saskaņoti iepriekš.

Jau vairāk nekā 25 gadus mēs nodarbojamies ar vietējo tīklu montāžu. Mūsu klienti ir daudzas firmas, mazi un vidēji uzņēmumi, kas pateicoties kvalitatīvam datoru tīklam, ir spējuši palielināt savu produktivitāti un samazināt laika izmaksas liela uzdevumu skaita risināšanai.