• lv
  • ru

Site Categories: Biznesa mājas lapas

Mājaslapas adrese: www.kurpite.lv Uzņēmums SIA „Kristāla Kurpīte” tiek dibināts 1997.gada sniedzot pakalpojumus jaunu ādas apavu, izstrādājumu izgatavošanā pēc individuāla pasūtījuma un apavu un citu ādas izstrādājumu remontā. Ko mēs izdarījām: Modernu un skaistu mājas lapu ar latviešu kultūras elementiem. Mājas lapa ir ērti lietojama datorā un mobilajā ierīcē.
Autors:

Mājaslapas adrese: www.bsmc.lv Apsardzes kompānijai BSMC ir daudzu gadu pieredze, nodrošinot māju, vasarnīcu un biznesa objektu drošību un aizsardzību. Ko mēs izdarījam: Labu un modernu vietni ar cenu kalkulatoru, kuru ērti lietot ne tikai datorā, bet arī mobilajā ierīcē.
Autors:

Vietnes adrese: www.dinaburgtour.lv Ceļojumu aģentūra Dinaburgtour nodarbojas ar daudzu ceļojumu organizēšānu ne tikai Eiropā, bet arī visā pasaulē. Ko mēs izdarījam: Modernu, skaistu un ērtu vietni, kas labi izskatās gan datorā, gan mobilajā ierīcē. Radušās grūtības: Rakstot skriptu, kas automātiski pārslēdzas uz partneru vietnēm un lejupielādē izdevīgus piedāvājumus.
Autors:

Studija «Zeize» vairāk nekā 20 gadus izstrādā projektus, vizualizācijas, kā arī vienkārši skaistas lietas. Vietnes adrese: www.zeize.lv Ko paveicām: Izstrādājām mūsdienīgu mājas lapu ar adaptīvu dizainu. Izveidojām kontentu. Uzstādījām visu uz servera. Veicām apmācību.
Autors:

Mērķis Īsā termiņā izstrādāt mājaslapu kompānijai Gravtex – žogu un sienu paneļu dizaina izgatavotājs un piegādātājs. Rezultāts Četru nedēļu laikā mūsu komanda izstrādāja mājaslapu www.gravtex.eu. Šajā laikā tika izpildīti visi nepieciešamie darbi: dizaina izstrāde, izveide, skriptu rakstīšana, aizpildīšāna un izvietošana serverī. Dizains ir adaptīvs. Rezultātā tika izveidota moderna mājaslapa ar ērtu izvēlni, navigāciju un lielu … Lasīt tālāk
Autors:

Mājaslapa adrese: happypanda.lv Izveidojām restorāna Happy Panda mājas lapu. Jaunā mājas lapa ir pievilcīga, ātra un ar mobilo versiju. Ievietojām ēdienkarti un sastādījām tekstus. Izveidojām restorāna Happy Panda mājas lapu. . Jaunā mājas lapa ir pievilcīga, ātra un ar mobilo versiju! Ko paveicām: Izstrādājām jaunu dizainu. Sastādījām tekstus. Izveidojām tīmekļa vietni. Ievietojām plašu ēdienkarti, kas … Lasīt tālāk
Autors:

Mājaslapa adrese: naturalsoap.lv Klienta prasības: Izveidot ātru vietni. Maksimāli ērta rediģēšana. Mūsdienīgs dizains. Mobilo ierīču atbalsts. Speciāli naturalsoap.lv vietnei mēs izstrādājām vieglus karuseļa moduļus un produktu katalogu ar natīvo tulkojumu atbalstu. Mājas lapas izstrāde no dizaina līdz nodošanai aizņēma 1,5 mēnešus.
Autors:

Mājaslapa adrese: villaks.lv Vecā vietne tika izveidota pirms vairāk nekā 10 gadiem. Rezultātā – problēmas ar drošību, surogātpasts. Mēs nomainījām vietnes ”dzinēju”, pēc klienta pieprasījuma atstājām dizainu, pārnesām visu informāciju, uzstādījām rezervāciju. Lai atbrīvotos no surogātpasta, mēs pievienojām reğistrācijai cilvēktestu (CAPTCHA).
Autors:

Samrin Trade ir Latvijas-Uzbekistānas kopuzņēmums. Uzņēmums speciāzējas augstas kvalitātes žāvēto augļu ražošanā. Katru mēnesī uzņemums saražo 150 tonnas gatavās produkcijas. Mājaslapas adrese: samrintrade.com Mājaslapas mērķi: Parādīt asortimentu Piesaistīt partnerus Online-pasūtījumi Veiktie darbi Mājas lapas izcili izskatās gan datorā, gan planšetē, gan veidtelefonā. Uzrakstījām tekstus un pastāstījam par ražošanu. Izveidojam ērtu formu pasūtījumiem.
Autors:

Order

Lūdzu aizpildiet kontaktu formu, un norādiet savus mērķus komentārā.
Tēma: