• lv
  • ru

Site Categories: Biznesa mājas lapas

Mājaslapas adrese: www.kurpite.lv Uzņēmums SIA „Kristāla Kurpīte” tiek dibināts 1997.gada sniedzot pakalpojumus jaunu ādas apavu, izstrādājumu izgatavošanā pēc individuāla pasūtījuma un apavu un citu ādas izstrādājumu remontā. Ko mēs izdarījām: Modernu un skaistu mājas lapu ar latviešu kultūras elementiem. Mājas lapa ir ērti lietojama datorā un mobilajā ierīcē.
Autors:

Mājaslapas adrese: www.bsmc.lv Apsardzes kompānijai BSMC ir daudzu gadu pieredze, nodrošinot māju, vasarnīcu un biznesa objektu drošību un aizsardzību. Ko mēs izdarījam: Labu un modernu vietni ar cenu kalkulatoru, kuru ērti lietot ne tikai datorā, bet arī mobilajā ierīcē.
Autors:

Vietnes adrese: www.dinaburgtour.lv Ceļojumu aģentūra Dinaburgtour nodarbojas ar daudzu ceļojumu organizēšānu ne tikai Eiropā, bet arī visā pasaulē. Ko mēs izdarījam: Modernu, skaistu un ērtu vietni, kas labi izskatās gan datorā, gan mobilajā ierīcē. Radušās grūtības: Rakstot skriptu, kas automātiski pārslēdzas uz partneru vietnēm un lejupielādē izdevīgus piedāvājumus.
Autors:

Studija «Zeize» vairāk nekā 20 gadus izstrādā projektus, vizualizācijas, kā arī vienkārši skaistas lietas. Vietnes adrese: www.zeize.lv Ko paveicām: Izstrādājām mūsdienīgu mājas lapu ar adaptīvu dizainu. Izveidojām kontentu. Uzstādījām visu uz servera. Veicām apmācību.
Autors:

Mērķis Īsā termiņā izstrādāt mājaslapu kompānijai Gravtex – žogu un sienu paneļu dizaina izgatavotājs un piegādātājs. Rezultāts Četru nedēļu laikā mūsu komanda izstrādāja mājaslapu www.gravtex.eu. Šajā laikā tika izpildīti visi nepieciešamie darbi: dizaina izstrāde, izveide, skriptu rakstīšana, aizpildīšāna un izvietošana serverī. Dizains ir adaptīvs. Rezultātā tika izveidota moderna mājaslapa ar ērtu izvēlni, navigāciju un lielu … Lasīt tālāk
Autors:

Mājaslapa adrese: happypanda.lv Izveidojām restorāna Happy Panda mājas lapu. Jaunā mājas lapa ir pievilcīga, ātra un ar mobilo versiju. Ievietojām ēdienkarti un sastādījām tekstus. Izveidojām restorāna Happy Panda mājas lapu. . Jaunā mājas lapa ir pievilcīga, ātra un ar mobilo versiju! Ko paveicām: Izstrādājām jaunu dizainu. Sastādījām tekstus. Izveidojām tīmekļa vietni. Ievietojām plašu ēdienkarti, kas … Lasīt tālāk
Autors:

Mājaslapa adrese: villaks.lv Vecā vietne tika izveidota pirms vairāk nekā 10 gadiem. Rezultātā – problēmas ar drošību, surogātpasts. Mēs nomainījām vietnes ”dzinēju”, pēc klienta pieprasījuma atstājām dizainu, pārnesām visu informāciju, uzstādījām rezervāciju. Lai atbrīvotos no surogātpasta, mēs pievienojām reğistrācijai cilvēktestu (CAPTCHA).
Autors:

Samrin Trade ir Latvijas-Uzbekistānas kopuzņēmums. Uzņēmums speciāzējas augstas kvalitātes žāvēto augļu ražošanā. Katru mēnesī uzņemums saražo 150 tonnas gatavās produkcijas. Mājaslapas adrese: samrintrade.com Mājaslapas mērķi: Parādīt asortimentu Piesaistīt partnerus Online-pasūtījumi Veiktie darbi Mājas lapas izcili izskatās gan datorā, gan planšetē, gan veidtelefonā. Uzrakstījām tekstus un pastāstījam par ražošanu. Izveidojam ērtu formu pasūtījumiem.
Autors:

Order

Lūdzu aizpildiet kontaktu formu, un norādiet savus mērķus komentārā.
Tēma: