Aicinām jauniešus piedalīties bezmaksas apmācībā!

Aicinām jauniešus piedalīties bezmaksas apmācībā!

2017. gada rudenī aicinām skolēnus un jauniešus vecumā no 12 līdz 26 gadiem piedalīties bezmaksas apmācībā vienā no īsām, bet aizraujošām programmām

  • “Datorspēļu izstrādātājs” (20 st.), kur varēs attīstīt prasmes datorspēļu programmēšanā, radošo domāšanu un iztēli vai
  • “Multimediju satura veidotājs” (16 st.), kur būs iespēja iemācīties veidot videofilmas un publicēt tās sociālajos medijos, kā arī attīstīt radošās digitālās prasmes.

Apmācības notiks projekta “Digitālās prasmes nākotnes digitālajam darbam” ietvaros, ko īsteno LIKTA sadarbībā ar Microsoft Latvia. Latgalē apmācības projekta ietvaros īstenos mācību centrs LatInSoft. Projekta mērķis ir attīstīt jauniešos prasmes, kas būs nepieciešamas nākotnes digitālajām profesijām.

Apmācības beidzot, visiem būs iespēja izmēģināt savas spējas, izstrādājot savu digitālo projektu, kā arī pēc apmācībām katrs no jauniešiem dalās pieredzē, prezentējot savu darbu vēl 4 jauniešiem.

Apmācības notiks mācību centrā LatInSoft, Ģimnāzijas 7/9, Daugavpilī:

  • “Datorspēļu izstrādātājs” (20 st.) – no 10.10.2017. līdz 10.11.2017.
  • “Multimediju satura veidotājs” (16 st.) – no 16.10.2017. līdz 27.10.2017.

Mācību laiks – otrajā dienas pusē, pēc skolas nodarbību laika.

Pieteikties var, aizpildot reģistrācijas anketu:
http://www.ebaltics.lv/likta/digitalas-prasmes-nakotnes-digitalajam-darbam/

Ja vēlaties mācību programmu apgūt Daugavpilī, reģistrējoties, punktā “Skolotāja vārds” jāizvēlas skolotāju “Nataļja Ēvalde, SIA LatInSoft mācību centrs”. Punktā “Izvēlētais apmācību modulis” jāizvēlas vienu no diviem Daugavpilī pieejamiem moduļiem: “Datorspēļu programmēšana” vai “Digitālā multimediju satura veidošana”.

Papildu informācija pieejama pa tālr. 65429699, 27046097 vai
mācību centrā LatInSoft Ģimnāzijas 7/9, Daugavpilī.

Likto logo, DSJC logo, Microsoft logo, Latinsoft logo

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *