BASEES 2018 konference un izstāde Kembridžā

BASEES 2018 konference un izstāde Kembridžā

SIA LatInSoft, sadarbībā ar LIAA (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra), īsteno ERAF (Eiropas Reģionālās attīstības fonds) atbalstītu projektu starptautiskās konkurētspējas veicināšanas jomā. 2016. gada 24. maijā tika parakstīts līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu komersantiem saskaņā ar ERAF projektu “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”.

Projekta ietvaros ir plānots veicināt starptautisko konkurētspēju SIA LatInSoft īstenotajām valodu un pētniecības programmām „Learn Russian in the European Union”. Šīs programmas tiek īstenotas jau kopš 2004.gada, piedāvājot ārzemju studiju (Study Abroad) programmas Latvijā, Daugavpilī, kas ietver sevī: dažāda līmeņa un intensitātes Baltijas reģionā lietoto valodu, lielākoties – krievu valodas, kultūras un literatūras apguves programmas; Baltijas, Austrumeiropas un pēcpadomju reģiona teritoriālo, kultūrvēsturisko, politisko, sociālo un ekonomisko procesu izpētes programmas; Krievu valodas kā svešvalodas skolotāju kvalifikācijas celšanas programmas.

Projekta ietvaros SIA LatInSoft veiksmīgi piedalījās ikgadēja konference un izstāde BASEES 2018 (Lielbritānija Slāvu un Austrumeiropas studiju asociācija) Kembridžas Universitātē (Kembridža, Lielbritānija) 2018. gada 12.-15. aprīlī

BASEES Konference sapulcējās vairāki vadošu speciālistu no Apvienotās Karalīstes, ASV, Kanādas un citu valstu universitātēm un pētījumu centriem. Pie „Learn Russian in the European Union” stenda bija daudz lietderīgu tikšanos kā ar mūsu veciem partneriem, tā arī ar potenciāliem pasūtītājiem – krievu valodas pasniedzējiem, speciālistiem, studentiem.

Projekts tiek īstenots līdz 2023. gada 31. decembrim.

Eraf logo

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *