Apmācības mazajiem un mikro uzņēmumiem

Apmācības mazajiem un mikro uzņēmumiem

LatInSoft aicina Latvijas uzņēmumus piedalīties apmācību projektā „Informācijas Tehnoloģiju apmācības mazajiem un mikro uzņēmumiem konkurētspējas un produktivitātes veicināšanai”, kurā  80% apmācību izmaksu līdzfinansē Eiropas Savienība!
Projekta ietvaros paredzētās apmācību aktivitātes ļaus noskaidrot un analizēt informācijas tehnoloģiju  IT līmeni Jūsu uzņēmumānovērtēt Jūsu uzņēmumadarbinieku apmācību vajadzības, kā arī sniegs iespēju paaugstināt uzņēmuma darbinieku kvalifikāciju apgūstot un pilnveidojot praktiskās IT iemaņas.

Iesaistoties projektā, katram uzņēmumam ir iespējams izvēlēties savai specifikai un darbinieku kvalifikācijai atbilstošas apmācības. Darbiniekus var pieteikt vienam vai vairākiem secīgi vai izlases kārtā izvēlētiem apmācību kursiem no projekta ietvaros piedāvātajām dažādu līmeņu apmācību programmām:

1. līmeņa programma – Digitālās prasmes un IKT risinājumi produktivitātes celšanai (vienas dienas semināra tipa apmācības);
2. līmeņa programma – IKT rīku izmantošana MMU konkurētspējai un attīstībai (10 dažādas apmācību programmas un e-kursi)
3. līmeņa programma – IKT risinājumu izmantošana biznesa efektivitātes celšanai un eksporta attīstībai (5 dažādas apmācību programmas).

Dalībai apmācībās var pieteikties ikviens mazais vai mikro uzņēmums, kurš ir reģistrēts LR Uzņēmumu reģistrā un atbilst Projekta kvalifikācijas prasībām.

Piesakoties apmācībām, uzņēmums var izvēlēties sev vispiemērotāko apmācību vietu, jo apmācības plānotas vismaz 11 Latvijas pilsētās: Rīga, Liepāja, Ventspils, Jelgava, Daugavpils, Jēkabpils, Preiļi, Balvi, Gulbene, Aizkraukle, Valmiera.

Pieteikties apmācībām un iegūt papildu informāciju – www.mmu.lv.


Projekta koordinators:

LIKTA (Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija)
Kontaktpersonas: Māra Jākobsone, Zane Pīzele
Tālr: 67311821
e-pasts: mmu@likta.lv

Apmācību sniedzēji:

SIA “LatInSoft” mācību centrs
Tālr: 65429699; 27046097
e-pasts: mmu@latinsoft.lv

SIA “Baltijas Datoru akadēmija
Tālr: 67217428
e-pasts: ingrida@bda.lv

Biedrība “Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Tālr: 29454417
e-pasts: ervins.butkevics@chamber.lv
Eiropas Savienības fonda projekts Nr. APA/1.3.1.1.1/12/03/001 „Informācijas Tehnoloģiju apmācības mazajiem un mikro uzņēmumiem konkurētspējas un produktivitātes veicināšanai” (LIKTA līgums ar LIAA Nr. L-APA-12-0031)

Apmācības mazajiem un mikro uzņēmumiem

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *