Bezmaksas konsultācijas par uzņēmumu darbinieku apmācību iespējām par ES līdzekļiem

Visu februāri maziem un mikro uzņēmumiem būs pieejamas bezmaksas konsultācijas „Kā pieteikties apmācībām IT jomā ar atlaidi 80% apmērā”.

Bezmaksas konsultācijas par uzņēmumu darbinieku apmācību iespējām par ES līdzekļiem

Uz doto brīdi visā Latvijā tiek īstenotas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) organizētās apmācības, kuru ietvaros uzņēmumiem tiek piedāvāti dažādi mācību kursi ar ES finansējumu vismaz 80% apmērā.

Dalībai apmācībās  var  pieteikties ikviens mazais vai mikro komersants (darbinieku skaits <50), kurš ir reģistrēts LR Uzņēmumu reģistrā un atbilst projekta kvalifikācijas prasībām. Piesakoties projektam, uzņēmums var izvēlēties savai specifikai un darbinieku kvalifikācijai atbilstošas apmācības, piesakot darbiniekus vienam vai vairākiem mācību kursiem no projekta ietvaros piedāvātajām dažādu līmeņu programmām.

Bezmaksas konsultācijās uzņēmēji varēs saņemt informāciju par pieejamo finansējumu,  nepieciešamajiem dokumentiem un reģistrēšanās kārtību, kā arī iepazīties ar pieejamajiem mācību  kursiem un izvēlēties sev piemērotākos.

Konsultācijas visu februāri varēs saņemt Rīgas ielā 54a, 304. auditorija (3.stāvs), Daugavpilī:

  • otrdienās plkst. 9:00
  • ceturtdienās plkst. 16:30

Sīkāka informācija pa tālr. 20377739, 65429699, vai e-pastu mmu@latinsoft.lv

Bezmaksas konsultācijas par uzņēmumu darbinieku apmācību iespējām par ES līdzekļiem

Projekts Nr. APA/1.3.1.1.1/12/03/001 “Informācijas Tehnoloģiju apmācības mazajiem un mikro uzņēmumiem konkurētspējas un produktivitātes veicināšanai” (LIKTA līgums Nr. L-APA-12-0031)

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *