Seminārs „Bērnu atkarība un drošība lietojot datoru un internetu”

jaunumi-e-prasmju-nedelas-ietvaros-macibu-centrs-latinsoft-organizeja-seminaru-vecakiem-un-berniem-„bernu-atkariba-un-drosiba-lietojot-datoru-un-internetu”

E-prasmju nedēļas – 2015 ietvaros 25. martā Krāslavā mācību centrs LatInSoft sadarbībā ar Krāslavas novada centrālo bibliotēku organizēja bezmaksas semināru vecākiem un bērniem „Bērnu atkarība un drošība lietojot datoru un internetu”.

Dators un internets aizvien aktīvāk ienāk bērnu un jauniešu ikdienā. Nav svarīgi, vai bērns vēl tikai iepazīstas ar modernajām tehnoloģijām, vai viņu ikdiena vairs nav iedomājama bez datora un telefona – internets ir viena no vidēm, kurā bērns pavada savu laiku un tā, diemžēl, nav tā pati drošākā vide.

Bērnu un vecāku informēšana un izglītošana interneta izmantošanas drošības jomā ir viens no aktuālākajiem tematiem šobrīd.

Informatīvā semināra laikā mācību centra LatInSoft lektore izrunāja jautājumus par bērnu pasargāšanu no datora un interneta atkarības, bērnu drošību, riskiem, kas pastāv interneta lietošanas laikā, drošības pasākumiem un privātumu lietojot datoru un internetu.

E-prasmju nedēļu – 2015 Latvijā rīkoja Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) no 23. līdz 27. martam. E-prasmju nedēļa ir Eiropas mēroga visas sabiedrības informēšanas kampaņa, lai demonstrētu e-prasmju nozīmi darbā, karjeras attīstībā un izaugsmē digitālajā laikmetā. E-prasmju nedēļas mērķis ir ieinteresēt plašāku sabiedrību par e-prasmju apgūšanas un pielietošanas iespējām, informēt par iespējām, kas pieejamas e-vidē. Sīkāka informācija www.eprasmes.lv.

jaunumi-e-prasmju-nedelas-ietvaros-macibu-centrs-latinsoft-organizeja-seminaru-vecakiem-un-berniem-„bernu-atkariba-un-drosiba-lietojot-datoru-un-internetu”

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *