Jauniešiem – IT manai nākotnes karjerai

Jauniešiem - IT manai nākotnes karjerai

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Microsoft Latvia, ir uzsākusi projektu ar mērķi palielināt jauniešu konkurētspēju Latvijas darba tirgū. Projekta „IT manai nākotnes karjerai” laikā 1200 jauniešu vecumā no 16 līdz 24 gadiem tiks iepazīstināti ar iespējām, kā efektīvi izmantot tehnoloģijas darbā un uzņēmējdarbībā.

Lai palielinātu jauniešu konkurētspēju darba tirgū, notiks bezmaksas apmācību semināri jauniešiem, kas palīdzēs apgūt, izprast un pielietot IT prasmes savas tālākās karjeras plānošanā. Projekta laikā tiks apmācīti 200 jaunieši, un katrs no viņiem nodos šīs zināšanas tālāk vēl vismaz 5 vienaudžiem. Tādā veidā plānots izglītot vēl 1000 jauniešu Latvijā. Kopumā projekta laikā notiks 10 semināri 7 Latvijas pilsētās: Aizkrauklē, Daugavpilī, Jēkabpilī, Jelgavā, Liepājā, Preiļos un Ventspilī.

Jauniešiem - IT manai nākotnes karjerai

Apmācību semināros IKT nozares eksperti stāstīs par jaunākajām informācijas tehnoloģijām, tostarp Microsoft Office 365, digitālajiem prezentāciju rīkiem – datu vizualizācija ar Infogr.am, WEB lapu un baneru izveidi, kā arī par karjeras iespējām IT nozarē. Projekta noslēgumā tiks organizēts konkurss, kurā dalībniekiem, izmantojot iegūtās zināšanas, būs jāizstrādā prezentācija, blogs vai cita tiešsaistes komunikācija (infografika, video) par tēmu „IT manai nākotnes karjerai”, kuras uzdevums būtu iedvesmot jauniešus saistīt savu nākotni ar IT.

Apmācību norises laiks: 2013. gada jūnijs – augusts. Galvenā apmācību semināru mērķauditorija ir jaunieši vecumā no 16 – 24 gadiem, kas mācās vidusskolā vai ir darba meklētāji. Katram jaunietim, kas apguvis kādu no apmācību semināru moduļiem, līdz 2013. gada oktobra beigām katram jāapmāca vismaz 5 cilvēki kādā no apmācību moduļiem.

Reģistrācija apmācību semināriem

Reģistrēties apmācību semināriem var mājas lapā www.eprasmes.lv, izmantojot reģistrācijas formu. Pretendentus, kas būs pieteikušies apmācību semināriem izvērtēs pārstāvji no Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA), SIA Microsoft Latvia un Latvija@Pasaule mācību centriem.

Apmācību Daugavpilī organizē LatInSoft mācību centrs.

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *