Latvija – aktīvākā e-prasmju nedēļas valsts Eiropā

Šī gada 13. aprīlī kopā sanāca e-prasmju nedēļas 2012 organizatori un partneri, lai atskatītos uz aizvadīto e-prasmju nedēļu un apkopotu rezultātus. Latvija arī 2012. gadā bijusi aktīvākā E-prasmju nedēļas dalībniece!

LIKTA sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju no 2012. gada 26. līdz 30.martam Latvijā rīkoja trešo e-prasmju nedēļu  ar mērķi ieinteresēt jauniešus izvēlēties IKT karjeru, plašāku sabiedrību apgūt un izmantot e-prasmes, kā arī informēt par e-pakalpojumiem un citām iespējām, kas pieejamas e-vidē.

Kopumā Latvijā E-prasmju nedēļas pasākumos piedalījās vairāk nekā 36 tūkstoši dalībnieku, tika iesaistīti vairāk nekā 200 partneri – nozaru uzņēmumi, ministrijas, pašvaldības, skolas, bibliotēkas, 890 dažādi pasākumi norisinājās visos Latvijas novados. Sīkāk ar e-prasmju nedēļas rezultātiem var iepazīties šeit.

LatInSoft kā nozares partneris un reģionālais koordinators Daugavpilī e-prasmju nedēļas ietvaros organizēja vairākus pasākumus Daugavpils pilsētas un novada iedzīvotājiem, uzņēmējiem, skolēniem un skolotājiem. Vislielāko interesi šogad izraisīja pirmoreiz rīkotā IKT karjeras diena un informatīvās stundas skolās.

IKT karjeras dienas ietvaros LatInSoft pārstāvji  viesojās Daugavpils valsts tehnikumā un tikās ar specialitātes Datorsistēmu tehniķis audzēkņiem. Tāpat arī uzņēmumā LatInSoft viesojās 2 audzēkņi no Priekuļu un Jāņmuižas valsts tehnikuma. Nenobijušies no lielā attāluma un 5 stundu brauciena jaunie speciālisti iepazinās ar LatInSoft uzņēmumu, diskutēja par tehniskās apkopes speciālista profesijas aktualitāti, tās priekšrocībām un trūkumiem, IKT nozares uzņēmuma darbības specifiku Latvijā un jo īpaši Latgales reģionā un iepazinās tuvāk ar tehniskā servisa nodaļu uzņēmumā LatInSoft.

LatInSoft mācību centra pasniedzēji apmeklēja 4 Daugavpils skolas un novadīja informatīvās stundas par IKT prasmju nozīmi karjeras attīstībā. Savukārt pašiemskolotājiem bija iespēja mācību centrā iepazīties ar izglītības portāla uzdevumi.lv sniegtajām iespējām.

Mūsdienu sabiedrībā e-prasmes ir viens no būtiskākajiem pamatelementiem un LatInSoft, kas jau vairāk nekā 20 gadus darbojas IT sfērā atbalsta e-prasmju nedēļas rīkošanu un cer, ka šī nedēļa dos papildus impulsu iedzīvotājiem interesēties un apgūt jaunas e-prasmes visdažādākajās jomās.

Uz tikšanos e-prasmju nedēļā nākamgad!

Latvija – aktīvākā e-prasmju nedēļas valsts Eiropā Latvija – aktīvākā e-prasmju nedēļas valsts Eiropā
 LatInSoft pārstāvju tikšanās ar Daugavpils valsts tehnikuma audzēkņiem
 Latvija – aktīvākā e-prasmju nedēļas valsts Eiropā  Latvija – aktīvākā e-prasmju nedēļas valsts Eiropā
 J.Stirna un E.Meisters IKT karjeras dienā uzņēmumā LatInSoft
 Latvija – aktīvākā e-prasmju nedēļas valsts Eiropā  Latvija – aktīvākā e-prasmju nedēļas valsts Eiropā
 LatInSoft mācību centra informatīvās stundas 6. vidusskolā un Centra ģimnāzijā.

Latvija – aktīvākā e-prasmju nedēļas valsts Eiropā

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *