Mācību centrs LatInSoft aicina uz BEZMAKSAS latviešu valodas kursiem

Mācību centrs LatInSoft turpina Sabiedrības integrācijas fonda finansētā projekta “Latviešu valodas apguve” (ID № 2014.LV/LV/1/2-3/10) realizāciju.

Projekta ietvaros 2014./2015. un 2015./2016. mācību gadu laikā mācību centrs organizē Daugavpilī BEZMAKSAS latviešu valodas kursus 50 cilvēkiem. Kursu noslēgumā 20 kursantiem paredzēta bezmaksas valsts valodas prasmes pārbaude Valsts izglītības satura centrā.

Latviešu valodas apguve ir paredzēta pieaugušajiem Latvijas iedzīvotājiem, izņemot bezdarbniekus, darba meklētājus un skolēnus.

Šogad tiek plānots organizēt 2 grupas – B1 un C1 līmenim.

Kursu dalībnieku reģistrācija sāksies 2015. gada 15. septembrī. Pierakstīties uz kursiem var mācību centrā Ģimnāzijas ielā 7/9, Daugavpilī, pa tālruni 65429699, 27046097 vai pa e-pastu: mc@latinsoft.lv.

Apmācību programmas ilgums: 100 akadēmiskās stundas. Nodarbību laiks un dienas tiks saskaņotas ar kursu apmeklētājiem pēc grupu nokomplektēšanas. Grupas tiks komplektētas atbilstoši kursantu pieteikšanās secībai un zināšanu līmenim.

Mācību centrs LatInSoft ir akreditēta mācību iestāde, kas vairāk nekā 19 gadus veiksmīgi darbojas izglītības pakalpojumu tirgū, kas specializējas pieaugušo profesionālās, neformālās izglītības un speciālistu kvalifikācijas paaugstināšanas jomā tādos virzienos kā valsts valoda, svešvalodas,  informāciju tehnoloģijas, grāmatvedības uzskaite un finanses, lietvedība.

Учебный центр LatInSoft приглашает на БЕСПЛАТНЫЕ курсы латышского языкаPreses relīze ir sagatavota

ar Sabiedrības integrācijas fonda

finansiālu atbalstu.

 

Пресс-релиз подготовлен при финансовой поддержке Фонда интеграции общества

Par preses relīzes saturu atbild

mācību centrs LatInSoft

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *