Jaunumi: Pilnveidojam starptautisko profesionālo attīstību

Mācību centrs “LatInSoft”, sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru Erasmus+ programmas ietvaros, realizē projektu “LatInSoft mācību spēku attīstība” (LatInSoft education staff development). Divi Mācību centra “LatInSoft” darbinieki, kas aktīvi darbojas ārzemnieku krievu valodas apmācības programmā “Learn Russian in the European Union” – mācību programmu vadītāja un projekta menedžere – paaugstināja savu profesionālo kompetenci starptautiskajos specializētajos kursos.

Projekta ieplānoto pasākumu ietvaros darbinieki ieguva bagātīgu starptautisko pieredzi un iepazinās ar citu Eiropas izglītības iestāžu praksēm, saņemot apmācības Prāgā (Čehijas Republikā) un Maltā 2016. gada oktobrī un novembrī. Divu nedēļas kursu „Human Resource Management in Education Institutions” un „Diversity in Education: Developing Intercultural and Communication Skills” mērķi bija cilvēkresursu izglītības iestādēs pārvaldes efektīvu metožu un paņēmienu apguve; zināšanu par sadarbību un apmācību starptautiskajā kontekstā padziļinājums; sapratne par īpatnībām darbā ar dažādu tautību, valstu un kultūru pārstāvjiem; interpersonālo prasmju starptautiskajos projektos attīstība; jaunu ideju apmaiņa un prezentāciju veikšana kursos iegūtu zināšanu praktiskai pilnveidei. Uzmanība tika veltīta arī pieredzes apmaiņai starp dalībniekiem.

Dalības specializētājos kursos rezultātā Mācību centra “LatInSoft” darbinieki ieguva un pilnveidoja jaunas zināšanas pieaugušo izglītības projektu organizēšanā un vadībā, kā arī paaugstināja darījumu angļu valodas lietošanas līmeni un nodibināja jaunus starptautiskos profesionālos kontaktus.

Visas iegūtas zināšanas tiks aktīvi pielietotas “Learn Russian in the European Union” projekta darbā, kā arī tiks paveikti pasākumi jaunu iemaņu un ideju izplatīšanā starp pārējiem Mācību centra “LatInSoft” darbiniekiem.

Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapā sadaļā Erasmus+.

Projekta realizācijas laiks: 01.06.2016. – 31.05.2017.

Līguma numurs: 2016-1-LV01-KA104-022426

Pilnveidojam starptautisko profesionālo attīstību

Pilnveidojam starptautisko profesionālo attīstību

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *