Projekts – starptautiskās konkurētspējas veicināšana

SIA LatInSoft, sadarbībā ar LIAA (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra), īsteno ERAF (Eiropas Reģionālās attīstības fonds) atbalstītu projektu starptautiskās konkurētspējas veicināšanas jomā. 2016. gada 24. maijā tika parakstīts līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu komersantiem saskaņā ar ERAF projektu “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”.

Projekta ietvaros ir plānots veicināt starptautisko konkurētspēju SIA LatInSoft īstenotajām valodu un pētniecības programmām „Learn Russian in the European Union”. Šīs programmas tiek īstenotas jau kopš 2004.gada, piedāvājot ārzemju studiju (Study Abroad) programmas Latvijā, Daugavpilī, kas ietver sevī: dažāda līmeņa un intensitātes Baltijas reģionā lietoto valodu, lielākoties – krievu valodas, kultūras un literatūras apguves programmas; Baltijas, Austrumeiropas un postpadomju reģiona teritoriālo, kultūrvēsturisko, politisko, sociālo un ekonomisko procesu izpētes programmas; Krievu valodas kā svešvalodas skolotāju kvalifikācijas celšanas programmas.

Projekta ietvaros ir plānota SIA LatInSoft dalība starptautiskajās izstādēs un konferencēs ārvalstīs, un tuvākajā laikā tās būs 48. ikgadēja konference ASEEES (Slāvu, Austrumeiropas un Eirāzijas studiju asociācija) ASV, Vašingtonā, 2016. gada 17.-20. novembrī; ikgadēja konference AATSEEL (Amerikas Slāvu un Austrumeiropas valodu skolotāju asociācija) Kanādā, San-Francisko, 2017. gada 2.-5. februārī, un citi.

Projekts tiek īstenots līdz 2023. gada 31. decembrim.

LIAA Līg. Nr. SKV-L-2016/343

Projekts – starptautiskās konkurētspējas veicināšana

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *