Projekts “LatInSoft mācību spēku attīstība”

Mācību centrs “LatInSoft”, sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru Erasmus+ programmas ietvaros, realizē projektu “LatInSoft mācību spēku attīstība” (LatInSoft education staff development). Mācību centrs “LatInSoft” un tā labākie pasniedzēji aktīvi darbojas ārzemnieku krievu valodas apmācības programmā “Learn Russian in the European Union” (www.learnrussianineu.com), un šī Erasmus+ projekta mērķis ir paaugstināt valodu pasniedzēju profesionālo kompetenci, atjaunināt un uzlabot esošās pasniegšanas metodes, ievest jaunas un aktuālas mācību metodes.

Projekta ieplānoto pasākumu ietvaros divi Mācību centra “LatInSoft” pasniedzēji ieguva bagātīgu starptautisko pieredzi un iepazinās ar citu Eiropas izglītības iestāžu praksēm, saņemot apmācības Maltā un Itālijā (Florencē) 2015. gada oktobrī. Divu nedēļu kursi „Methodology Revisited, Revitalised and Re-Energised” un „The Creative Classroom: Tools and Tips for Language Teachers” tika paredzēti tiešu valodu skolotājiem, un to mērķis ir pasniegšanas kvalitātes paaugstināšana un iepazīšanās ar efektīvām apmācības metodēm, orientētām uz studentiem; jaunu ideju apmaiņa un pasākumi apmācības kvalitātes uzlabošanai. Uzmanība kursos tika veltīta arī valodu pasniegšanas praktiskai pusei, kā arī pieredzes apmaiņai starp dalībniekiem.

Dalības specializētājos kursos rezultātā Mācību centra “LatInSoft” pasniedzēji pilnveidoja profesionālo kompetenci, attīstīja prasmes starpkultūru komunikācijā, kā arī ieguva jaunas zināšanas pieaugušo izglītības projektu organizēšanā un vadībā. Līdz ar to, Mācību centra skolotāji paaugstināja darījumu angļu valodas lietošanas līmeni un nodibināja jaunus starptautiskos profesionālos kontaktus.

Pašlaik sākas aktīvs darbs jaunu iemaņu un ideju izplatīšanā starp pārējiem Mācību centra “LatInSoft” darbiniekiem, tiek izskatītas esošo mācību programmu izmaiņas un uzlabojumi, kā arī jaunu mācību kursu izstrāde, kas ļaus piesaistīt vēl lielāku skaitu studēt gribētāju.

Projekta realizācijas laiks: 01.06.2015. – 31.05.2016.

Līguma numurs: 2015-1-LV01-KA104-013199

Projekts “LatInSoft mācību spēku attīstība”

Projekts “LatInSoft mācību spēku attīstība”

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *