SIA LatInSoft veiksmīgi īstenoja ārējā mārketinga projektu

SIA LatInSoft, sadarbībā ar LIAA veiksmīgi īstenoja ERAF atbalstītu projektu ārējā mārketinga jomā. 2014. gada 18. jūnijā tika parakstīts līgums ar LIAA par projekta “LatInSoft ārējā mārketinga aktivitātes” īstenošanu. Projekta ietvaros tika veicināta konkurētspēja SIA LatInSoft īstenotajām valodu un pētniecības programmām „Learn Russian in the European Union”. Šīs programmas tiek īstenotas jau kopš 2004. gada, piedāvājot  ārzemju studiju (Study Abroad) programmas Latvijā, Daugavpilī, kas ietver sevī: dažāda līmeņa un intensitātes Baltijas reģionā lietoto valodu, lielākoties – krievu valodas, kultūras un literatūras apguves programmas; Baltijas, Austrumeiropas un postpadomju reģiona teritoriālo, kultūrvēsturisko, politisko, sociālo un ekonomisko procesu izpētes programmas; Krievu valodas kā svešvalodas skolotāju kvalifikācijas celšanas programmas.

SIA LatInSoft piedalījās 6. starptautiskajā zinātniskajā konferencē krievu valodas skolotājiem un pedagogiem „Krievu valoda lingvistikas un kultūras telpā Eiropā un pasaulē: cilvēks, apziņa, komunikācija, Internets” Leuvenā, Beļģijā, 2014. gada maijā. Uzņēmuma pārstāvis uzstājās ar ziņojumu „ERASMUS+ stipendiju izmantošanas iespējas krievu valodas skolotāju kvalifikācijas paaugstināšanai no ES valstīm” konferences sekcijā „Mūsdienu krievu valodas skolotājs un pasniedzējs. Kvalifikācijas paaugstināšanas formas”.

Kā arī SIA LatInSoft piedalījās divās izstādēs Ziemeļamerikā. Viena no tām bija lielākās nozares konferences “Vēsturiskais mantojums un jaunie pasākumi” ietvaros, kuru Slāvu, Austrumeiropas un Eirāzijas studiju asociācija (ASEEES) organizēja Sanantonio, Teksasā, ASV, 2014. gada novembrī. Konference sapulcināja vairāk nekā 2000 vadošu speciālistu no ASV, Kanādas un citu valstu universitātēm un pētījumu centriem, un arī pie mūsu stenda „Learn Russian in the European Union” bija daudz lietderīgu tikšanos ar mūsu partneriem un potenciāliem pasūtītājiem – krievu valodas pasniedzējiem, speciālistiem, studentiem. 2015. gada janvārī projekts „Learn Russian in the European Union” veiksmīgi piedalījās arī Amerikas Slāvu un Austrumeiropas valodu skolotāju asociācijas AATSEEL organizētā starptautiskā konferencē un izstādē Vankuverā (Kanādā).

Projekta īstenošana tika uzsākta 2014.gada 1.februārī un noslēgsies 2015.gada 31.janvārī.

LIAA Līg. Nr. L-ĀTA-14-2160

SIA LatInSoft veiksmīgi īstenoja ārējā mārketinga projektu

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *