Uzņēmumu apmācība Aglonā

Ir noslēdzies posms mazo mikro uzņēmēju apmācībā Aglonā. 12 dažādu uzņēmumu pārstāvji veiksmīgi apguva 9 dažādus kursus un pilnveidoja savas prasmes darbā ar datoru.

Projekta „Informācijas Tehnoloģiju apmācības mazajiem un mikro uzņēmumiem konkurētspējas un produktivitātes veicināšanai” ietvaros Aglonā no 01.10.2013. līdz 17.12.2013 tika organizētas datorapmācības vietējiem uzņēmumiem. Šajā laika posmā 12 cilvēki apguva tādas tēmas kā IKT pamati uzņēmējdarbības atbalstam un produktivitātes celšanai, Dokumentu sagatavošana un lietvedības organizēšana, tabulas, aprēķini un grafiki, datu analīze un pārskatu sagatavošana, prezentācijas tehnoloģijas un metodes, interneta iespējas uzņēmējdarbības atbalstam, komunikācija ar klientiem, e-komercija un interneta mārketings, kā arī veica sava uzņēmuma e-brieduma analīzi un individuālo apmācību vajadzību novērtējumu. Apmācības beigās visiem tika izsniegti sertifikāti par apgūtajām tēmām.

Uzņēmumu apmācība Aglonā

Mācībās iesaistītie apmācāmie atzinīgi novērtēja gūtās zināšanas un pieredzi.

Lūk dažas atsauksmes:

„Kopējais iespaids par kursiem ir labs. Tika organizēti labā līmenī. Materiāli bija pietiekoši. Tā kā es zināju tikai pamatus datorprogrammu lietošanā, es tik tiešām uzzināju daudz ko jaunu un sev noderīgu. Gribu pateikties pasniedzējam, tā kā viņš akcentēja mūsu uzmanību uz praktiskām lietām, kas tiešām būs noderīgas turpmāk.”

Mācībās iesaistītie apmācāmie atzinīgi novērtēja gūtās zināšanas un pieredzi. Lūk dažas atsauksmes: „Kopējais iespaids par kursiem ir labs. Tika organizēti labā līmenī. Materiāli bija pietiekoši. Tā kā es zināju tikai pamatus datorprogrammu lietošanā, es tik tiešām uzzināju daudz ko jaunu un sev noderīgu. Gribu pateikties pasniedzējam, tā kā viņš akcentēja mūsu uzmanību uz praktiskām lietām, kas tiešām būs noderīgas turpmāk.”

„Šos kursus novērtēju ļoti pozitīvi, bija patīkams pasniedzējs – ļoti atbildīgs pret šo darbu un zinošs savā specialitātē. Iemācījos pietiekoši daudz ko nezināju, strādāt ar Excel programmas tabulu aprēķiniem un grafikiem, datu analīzi, pārskatu sagatavošanu, interneta iespējas uzņēmējdarbības atbalstam un arī citas interesantas lietas. Paldies, kursi bija labi!”

Uzņēmumu apmācība Aglonā

„Man šie kursi ļoti patika, viss noorganizēts ļoti labi. Interesanti bija apgūt PowerPointu, kur bija jāveido prezentācijas. Iemācījos arī veidot tabulas, veikt to aprēķinus; šo tēmu varētu apgūt drusku vairāk. Uzzināju vairāk par interneta iespējām, kur var atrast informāciju. Bija interesanti noklausīties par E-komerciju un interneta mārketingu. Apguvām kā pareizi noformēt un iesniegt dokumentus, tas varētu noderēt.”

Uzņēmumu apmācība Aglonā

„Šajos kursos gribēju labāk apgūt Excel programmu, lai varētu iegūtās zināšanas izmantot darbā. Patika un varēšu pielietot darbā gūtās zināšanas datu analīzei, izmantojot elektroniskās tabulas. Stundas, kurās mācījāmies Excel 2010 bija interesantas un nepieciešamas. Vēl patika tēma „Komunikācija ar klientiem un sadarbības partneriem”. Arī no šīs tēmas kaut kas paliks atmiņā vajadzīgs. Kopumā kursi bija interesanti un vajadzīgi. Skolotājs bija ļoti atsaucīgs, pacietīgs, vienmēr paskaidroja, ko pajautāju. Paldies par doto iespēju visiem, kas ir saistīti ar šo projektu!”

Uzņēmumu apmācība Aglonā

Šāda veida apmācības tiks organizētas arī nākošgad. Jau janvāra vidū tiek plānotas jaunas grupas Aglonā, februārī – Daugavpilī un citur Latgalē.

Esi mazā vai mikro uzņēmuma darbinieks un vēlies pilnveidot arī savas datoriemaņas? Piesakies LatInSoft mācību centrā:

Pieteikties apmācībām
vai saņemt sīkāku informāciju:
20377739, 65429699
mmu@latinsoft.lv

Eiropas Savienibas fonda projekts Nr. APA/1.3.1.1.1/12/03/001 „Informācijas Tehnoloģiju apmācības mazajiem un mikro uzņēmumiem konkurētspējas un produktivitātes veicināšanai” (LIKTA līgums ar LIAA Nr. L-APA-12-0031)

Uzņēmumu apmācība Aglonā

 

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *