Drošāka interneta diena

7. februārī vairāk kā 60 pasaules valstīs tiek svinēta Drošāka interneta diena. Šogad Drošāka interneta diena pasaulē tiek atzīmēta jau devīto gadu. Šī gada devīze ir „Atklāsim digitālo pasauli kopā… un droši!

Drošāka interneta diena

Kā atzīmē Drošāka interneta centrs, „Reālā un digitālā vide mūsdienās ir cieši saistītas – mēs sazināmies ar saviem radiem, draugiem un paziņām, kas dzīvo ārzemēs, mēs iegūstam visdažādāko informāciju, kas noder gan mācībām, gan izklaidei. Internetu izmanto kā bērni tā viņu vecvecāki, kas padara to par vidi, kurā mēs varam mācīties viens no otra – atklājot digitālo pasauli kopā un droši! Jaunieši saviem vecākiem un vecvecākiem var parādīt un pastāstīt par moderno tehnoloģiju sniegtajām iespējām, kamēr vecāki un vecvecāki, var atgādināt, no kā uzmanīties un ko ievērot, lai pasargātu sevi tiešsaistē.”

LatInSoft pievienojas Drošāka interneta dienas atzīmētāju pulkam.Mūsdienās, kad aizvien intensīvāka kļūst komunicēšanās virtuālajā vidē, ir svarīgi apzināties savu darbību sekas. Kopš dzimšanas vecāki saviem bērniem māca ne tikai kā staigāt un runāt, bet liek pamatus viņu morālajām un sociālajām vērtībām. Aicinām šodien visus atklāt, atgādināt un izkopt savos bērnos, draugos un kolēģos „interneta satiksmes noteikumus” un pašiem aizdomāties par savu uzvedību virtuālajā vidē!

Dari virtuāli – domā reāli!

Attīstīsim sevī kritisku attieksmi pret internetā pieejamo saturu un iesaistīsimies Drošāka interneta centra rīkotajos pasākumos!

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *