Mūsu klientu jaunumi: Axon Cable atklāj jaunu cehu

Šodien notiks Axon Cable jaunā plastmasas liešanas ceha atklāšana.

Šajā uzņēmuma attīstībai nozīmīgajā dienā Axon Cable apmeklēs Latvijas Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, Francijas vēstniece Latvijā, Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja un “Axon” grupas ģenerāldirektors.

Mūsu klientu jaunumi: Axon Cable atklāj jaunu cehu

Axon Cable  Francijas kompānijas meitas uzņēmums Latvijā darbojas jau divpadsmito gadu un ir viens no lielākajiem eksportētājiem Latgales reģionā. Uzņēmums specializējas augsto tehnoloģiju kabeļu savienojumu un savienotājelementu ražošanā. Axon Cable ražotā kabeļu un elektronisko savienojumu produkcija ir izmantojama tehnoloģiski visattīstītākajās aviācijas, kosmonautikas, naftas izpētes, militārajās un medicīnas jomās. Uzņēmums ražo produkciju eksportam uz tādām valstīm kā  Francija, Lielbritānija, Ungārija, Polija, Šveice, Krievija, ASV, Ķīna, Meksika, Indija.

LatInSoft veiksmīgi sadarbojas ar Axon Cable jau no pašas pirmās šī uzņēmuma pastāvēšanas dienas.  Axon Cable izmanto LatInSoft izstrādāto uzņēmuma vadības un grāmatvedības programmu kompleksu GrinS, datortehnikas aprīkojumu un tehniskos risinājumus uzņēmuma darba optimizēšanai.

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *