Seminārs ”Virtualizācijas tehnoloģiju izmantošana”

Virtualizācijas tehnoloģijas – visaktuālākais datoru infrastruktūras optimizācijas virziens. Serveru jaudas resursu izmantošanas efektivitātes palielināšana, rezerves kopēšanas procedūras vienkāršošana, serveru darbspējas zuduma risku samazināšana, IT infrastruktūras apkalpošanas un uzturēšanas atvieglošana, elektroenerģijas izmaksu samazināšana – to visu var panākt ar virtualizācijas risinājumu ieviešanu.

Mūsu seminārs sniegs Latgales IT-speciālistiem unikālu iespēju uz vietas saņemt maksimāli pilnīgu uz praktisku pielietojumu orientētu informāciju par virtualizācijas tehnoloģiju tehniskajām pamatīpatnībām.

Šāda veida pasākums Latgalē tiek organizēts pirmoreiz – nepalaidiet garām šo iespēju!

IT-speciālisti varēs ne tikai noklausīties vadošo speciālistu uzstāšanos, bet arī iepazīties ar tehniskajiem risinājumiem un galvenais – apspriest virtualizācijas tehnoloģiju praktiskā pielietojuma aktuālākos jautājumus ar organizator firmu speciālistiem un kolēģiem.

Semināra darba valoda – krievu.

Datums, laiks, norises vieta: 2011. gada 2. jūnijs, Park Hotel “Latgola” viesnīcas konferenču zālē (Ģimnāzijas 46, Daugavpils), no 11:00 līdz 17:00.
Dalības maksa seminārā  – 8.00Ls + PVN par vienu dalībnieku.

Materiāli dalībniekiem

  • Hyper-V Private Cloud Datasheet
  • SC VMM 2012 datasheet
  • Virtualization certification path
  • WS08R2 Datasheet

Saites

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *