Noderīgi pielikumi piezīmju veikšanai

Noderīgi pielikumi piezīmju veikšanai

Mūsdienās gandrīz ikvienam ir smartfons, kas burtiski aizvieto visu. Visneaizvietojamākā lieta, ko nodrošina smartfons, ir iespēja veikt piezīmes. Efektīvai un vienkāršai pierakstu veidošanai mobilajā ierīcē jums būs nepieciešams atbilstošs pielikums, tāpēc šajā rakstā mēs ar jums kopā aplūkosim noderīgus pielikumus piezīmju veikšanai.

Evernote

Evernote – tā ir daudzfunkcionāla piezīmju grāmata, kas spēj saglabāt ļoti lielu piezīmju daudzumu foto, audio un rokraksta formātā. Bez tam Evernote spēj veidot piezīmes, ņemot vērā ģeolokāciju, veikt nepieciešamās informācijas meklēšanu pierakstos, pievienot atzīmes un apmainīties ar tām citu lietotāju starpā. Šī pielikuma pozitīvā puse ir tā plašais funkcionāls, milzīgā lietotāju bāze, bezmaksas versija un laba dokumentu organizācija.

Google keep

Google sistēmas serviss ir labi pazīstams daudziem lietotājiem, pateicoties vienkāršajam un viegli uztveramajam interfeisam. Bez standarta piezīmēm šeit iespējams veidot iepirkumu sarakstus un dalīties ar tiem ar draugiem un tuviniekiem, izmantot fotoattēlus un veidot balss ziņojumus. Bez tam piezīmes pielikumā iespējams grupēt pēc krāsām, kategorijām, satura un pārveidot par atgādinājumiem.

Microsoft OneNote

Microsoft OneNote – tas ir lielisks pielikums neierobežota piezīmju daudzuma veidošanai  ar lielu instrumentu daudzumu to formatēšanai. Tam ir mobilā versija un ir savienojams ar visām platformām.

Noderīgi pielikumi piezīmju veikšanai

Pielikumam ir arī piezīmju rakstīšanas funkcija ar roku, pie tam ir iespēja tās pārveidot drukātajā tekstā. Microsoft OneNote spēj glabāt multivides failus un veidot tegus piezīmēm.

Wunderlist

Ar šī servisa palīdzību iespējams organizēt ne tikai personīgos, bet arī darba uzdevumus, tāpēc tas vairāk atgādina organizatoru, nevis tiešsaistes bloknotu. Pielikums ļauj vienlaicīgi ievietot lielu daudzumu uzdevumu, apakšuzdevumu, kā arī plānot apjomīgu projektu īstenošanu. Šeit iespējams uzstādīt atgādinājumus, sarakstus un pievienot tiem komentārus.

Workflowy

Workflowy – tas ir serviss sarakstu sastādīšanai un pārvaldīšanai. Piezīmes pielikumos iespējams formatēt, atzīmēt kā izpildītas un pievienot jaunus uzdevumus jau esošajiem. Šeit ir arī filtri un nepieciešamās informācijas meklēšanas iespēja piezīmēs.

Quip

Quip – tas nav vienkāršs tiešsaistes bloknots, bet gan pilnvērtīgs pielikums kopīgam darbam ar piezīmju funkcionālu.  Quip piedāvā milzumu iespēju, piemēram, grafisko piezīmju atbalstu, dažādu tekstu formatēšanas veidu pielietojumu. Šeit var kārtot savus pierakstus pēc darba galda principa. Šis serviss būs lieliski piemērots komandas darbam.

Noderīgi pielikumi piezīmju veikšanai

Simplenote

Pielikums Simplenote ir visvienkāršākais un ļauj veidot tādas pašas piezīmes tiešsaistes režīmā. Šī servisa trūkums ir tas, ka piezīmēs nav iespējama teksta formatēšana un attēlu ievietošana.

Nimbus note

Šajā servisā iespējams glabāt piezīmes ar vairāku līmeņu struktūru, ka arī izmantot dažādu instrumentu komplektu formatēšanai. Tiešsaistes bloknotam Nimbus note ir ērts interfeiss. Bez piezīmēm šeit iespējams veidot balss ziņojumus un video pierakstus. Ar paroles palīdzību piezīmes iespējams aizsargāt no skatījumiem no malas.

Dropbox Paper

Dropbox Paper – tas ir mākoņu tiešsaistes tekstu bloknots. Šeit var ievietot ne tikai piezīmes un uzdevumu sarakstus, bet arī saglabāt attēlus, video un dažādas atsauces no web-lapām.  Dropbox Paper-ā ar dokumentiem vienlaicīgi var strādāt vairāki lietotāji, viņi var ievietot viens otram “smaidiņus”, , ievietot čatos uzdevumus un kontrolēt to izpildi.

Ar to mēs noslēdzam savu rakstu par vispopulārākajiem piezīmju servisiem. Ceram, ka daži no šiem pielikumiem jums izrādīsies noderīgi!

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *