Pilnveidojam starptautisko profesionālo attīstību

Mācību centrs “LatInSoft”, sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru Erasmus+ programmas ietvaros, realizē projektu “SIA “LatInSoft” valodu programmu attīstība caur kultūras un vēstures mācībām ārvalstu studentiem” (SIA “LatInSoft” language programs development through the study of culture and history for foreign students). Mācību centra “LatInSoft” mācību programmu vadītāja Larisa Romančuka, kas aktīvi darbojas ārzemnieku krievu valodas apmācības programmā “Learn Russian in the European Union”, paaugstināja savu profesionālo kompetenci starptautiskajos specializētajos kursos.

Projekta ieplānoto pasākumu ietvaros tika iegūta bagātīga starptautiskā pieredze un iespēja iepazīties ar citu Eiropas izglītības iestāžu praksēm, saņemot apmācības Milānā (Itālija) 2018. gada martā. Nedēļas ilgā kursa ”Inovatīvās svešvalodas pasniegšanas metodes” (Innovative Teaching Methods for Foreign Language) mērķis bija attīstīt pasniedzēju izpratni par to, kā izmantot improvizācijas metodoloģiju praksē valodas nodarbībā auditorijā, veicināt pasniedzēja aktivitāti auditorijā (performance) un izpētīt efektīvo profesionālo komunikāciju un svešvalodas iemaņas.

Dalības specializētājos kursos rezultātā Mācību centra “LatInSoft” mācību programmu vadītāja ieguva un pilnveidoja jaunas zināšanas, lai pārveidotu un uzlabotu mācību programmas, kas attiecas uz valodas apmācībām ārvalstu studentiem, kā arī paaugstināja darījumu angļu valodas lietošanas līmeni un nodibināja jaunus starptautiskos profesionālos kontaktus.

Visas iegūtas zināšanas tiks aktīvi pielietotas “Learn Russian in the European Union” projekta darbā, kā arī tiks paveikti pasākumi jaunu iemaņu un ideju izplatīšanā starp pārējiem Mācību centra “LatInSoft” darbiniekiem.

Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapā sadaļā Erasmus+.

Projekta realizācijas laiks: 01.06.2017. – 31.05.2018.

Līguma numurs: 2017-1-LV01-KA104-03519704

Pilnveidojam starptautisko profesionālo attīstību

Pilnveidojam starptautisko profesionālo attīstību

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *