SIA LatInSoft veiksmīga piedalīšanās AATSEEL konferencē un izstādē (Sanfrancisko, Kalifornijā, ASV)

SIA LatInSoft, sadarbībā ar LIAA (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra), īsteno ERAF (Eiropas Reģionālās attīstības fonds) atbalstītu projektu starptautiskās konkurētspējas veicināšanas jomā. Projekta ietvaros tiek veicināta starptautiskā konkurētspēja SIA LatInSoft īstenotajām valodu un pētniecības programmām „Learn Russian in the European Union”. Šīs programmas tiek īstenotas jau kopš 2004. gada, piedāvājot ārzemju studiju (Study Abroad) programmas Latvijā, Daugavpilī, kas ietver sevī: dažāda līmeņa un intensitātes Baltijas reģionā lietoto valodu, lielākoties – krievu valodas, kultūras un literatūras apguves programmas; Baltijas, Austrumeiropas un postpadomju reģiona teritoriālo, kultūrvēsturisko, politisko, sociālo un ekonomisko procesu izpētes programmas; Krievu valodas kā svešvalodas skolotāju kvalifikācijas celšanas programmas.

2017. gada no 2. līdz 5. februārim SIA LatInSoft piedalījās Amerikas Slāvu un Austrumeiropas valodu skolotāju asociācijas (AATSEEL) organizētā starptautiskā ikgadējā konferencē un izstādē Sanfrancisko (Kalifornija, ASV), kur bija lieliska iespēja nostiprināt attiecības ar esošiem pasūtītājiem, kā arī nodibināt jaunus darījuma sakarus.

Nākamā konference un izstāde, kur ir plānota SIA LatInSoft dalība, – ASEEES – notiks Čikāgā (Ilinoisa, ASV) 2017. gada no 9. līdz 12. novembrim.

Projekts tiek īstenots līdz 2023. gada 31. decembrim.

LIAA Līg. Nr. SKV-L-2016/343

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *