SIA LatInSoft veiksmīga piedalīšanās ASEEES konferencē (Čikāgā, ASV)

SIA LatInSoft veiksmīga piedalīšanās  ASEEES konferencē

SIA LatInSoft, sadarbībā ar LIAA (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra), īsteno ERAF (Eiropas Reģionālās attīstības fonds) atbalstītu projektu starptautiskās konkurētspējas veicināšanas jomā. Projekta ietvaros tiek veicināta starptautiskā konkurētspēja SIA LatInSoft īstenotajām valodu un pētniecības programmām „Learn Russian in the European Union”. Šīs programmas tiek īstenotas jau kopš 2004. gada, piedāvājot ārzemju studiju (Study Abroad) programmas Latvijā, Daugavpilī, kas ietver sevī: dažāda līmeņa un intensitātes Baltijas reģionā lietoto valodu, lielākoties – krievu valodas, kultūras un literatūras apguves programmas; Baltijas, Austrumeiropas un postpadomju reģiona teritoriālo, kultūrvēsturisko, politisko, sociālo un ekonomisko procesu izpētes programmas; Krievu valodas kā svešvalodas skolotāju kvalifikācijas celšanas programmas.

2017. gada no 9. līdz 12. novembrim SIA LatInSoft veiksmīgi piedalījās 49. ikgadēja konferencē ASEEES (Slāvu, Austrumeiropas un Eirāzijas studiju asociācija) Čikāgā (ASV), kur sapulcējās simtiem vadošu speciālistu no ASV, Kanādas un citu valstu universitātēm un pētījumu centriem. Pie „Learn Russian in the European Union” stenda bija daudz lietderīgu tikšanos kā ar mūsu veciem partneriem, tā arī ar potenciāliem pasūtītājiem – krievu valodas pasniedzējiem, speciālistiem, studentiem.

Nākamā būs ikgadēja konference AATSEEL (Amerikas Slāvu un Austrumeiropas valodu skolotāju asociācija) Vašingtonā (ASV), 2018. gada no 1. līdz 4. februārim, kā arī daudzi citi.

Projekts tiek īstenots līdz 2023. gada 31. decembrim.

LIAA Līg. Nr. SKV-L-2016/343

Eraf logo

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *