IT risinājumi mācību procesā

2013.gada 29.oktobrī norisinājās SIA LatInSoft sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domes Vispārējās un profesionālās izglītības pārvaldi rīkotais pasākums izglītības iestāžu darbiniekiem „Efektīva IT risinājumu izmantošana mācību procesā”.

Pasākumā piedalījās vairāk nekā 70 izglītības sfērā strādājošo speciālistu – skolotāji, metodiķi, IT speciālisti, direktori – no apmēram 27 Daugavpils un citām Latgales reģiona izglītības iestādēm.

IT risinājumi mācību procesāPasākuma atklāšanā klātesošos uzrunāja J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolas direktore L.Koževņikova, Daugavpils pilsētas domes Vispārējās un profesionālās izglītības pārvaldes vadītāja M.Isupova un SIA LatInSoft biznesa attīstības un mārketinga vadītāja I.Malnača.  Visi runātāji uzsvēra to, cik nozīmīgi ir izglītības iestādēm mūsdienās sekot jaunumiem IT risinājumu jomā un vēl būtiskāk ir pašiem dzīvē izmēģināt IT iekārtas un tehnoloģijas, lai labāk izprastu un piemeklētu savai iestādei piemērotu risinājumu.

Šāda iespēja arī tika sniegta visiem klātesošajiem. Četrās mācību klasēs SIA LatInSoft speciālisti kopā ar profesionāļiem no partnerorganizācijām rīkoja paraugdemonstrējumus, kuros varēja sīkāk iepazīt tādus IT risinājumus kā interaktīvais galds ActivTable, balsošanas ierīces ActivExpression, interaktīvā uzlika Certes Portable, dokumentu kameras, projektori, interaktīvais displejs   Certes Touch,  klases skaļruņu audio sistēma, datorklases vadības programma Netop Vision, mācību materiālu izstrādes iespējas ar vispārpieejamiem vizualizācijas un prezentācijas rīkiem.  

Klasēs varēja ne tikai noklausīties demonstrāciju, bet arī pašiem dzīvajā izmēģināt piedāvāto IT rīku iespējas un saņemt praktiskas konsultācijas un atbildes uz interesējošajiem jautājumiem.

Pasākuma novērtējuma anketās saņemtās atbildes liecina, ka IT risinājumu izmantošana mācību procesā izglītības iestāžu darbiniekiem ir ļoti aktuāls jautājums un gandrīz 99% no aptaujātajiem atzina, ka šis viņiem ir bijis noderīgs pasākums, kurā ir ne tikai uzzinātas, bet arī izmēģinātas daudzas jaunas lietas, iekārtas, tehnoloģijas un paņēmieni.

SIA LatInSoft pateicas visiem, kas palīdzēja šī pasākuma organizēšanā –  J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolai par atvēlētajām telpām, Daugavpils pilsētas domes Vispārējās un profesionālās izglītības pārvaldei par informatīvo atbalstu, sadarbības partneriem SIA Lielvārds un SIA Certes par rīkotajiem paraugdemonstrējumiem, kā arī, bez šaubām, visiem pasākuma dalībniekiem par aktīvo līdzdalību!

Pasākuma izskaņā starp visām aizpildītajām novērtējuma anketām tika veikta izloze un pārsteiguma balvas no SIA LatInSoft  saņem: Aiga Hudobčenoka, Antons Bogačovs un Ilmārs Zučiks.

Ceram, ka pasākumā gūtās zināšanas palīdzēs skolotājiem pārvērst savu mācību procesu par interaktīvu, aizraujošu un skolēniem viegli uztveramu piedzīvojumu!

IT risinājumi mācību procesāIT risinājumi mācību procesāIT risinājumi mācību procesā

 

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *