E-prasmju nedēļa 2012

Jau trešo gadu Latvijā no 26.03.2012 līdz 30.03.2012 tiks atzīmēta e-prasmju nedēļa, kuras organizēšanā dalību ņems arī e-prasmju nedēļas nozares partneris un reģionālais koordinators Daugavpilī – SIA LatInSoft.

LatInSoft e-prasmju nedēļas ietvaros  Daugavpilī organizēs semināru uzņēmējiem par jaunākajām tehnoloģijām un LatInSoft uzņēmuma vadības programmas piedāvātajām e-iespējām uzņēmumu konkurētspējas paaugstināšanai.

Savukārt vecāko klašu skolēniem būs iespēja piedalīties konkursā, kā arī IKT karjeras dienās apmeklēt LatInSoft un klātienē iepazīties ar IKT profesijas ikdienu uzņēmumā.

Bet visas nedēļas garumā LatInSoft mācību centrā norisināsies dažādas ar e-pakalpojumiem un internetu saistītas informatīvās stundas un semināri kā skolēniem tā arī pieaugušajiem.

Sekojiet informācijai mūsu mājas lapā www.latinsoft.lv.

E-prasmju nedēļa 2012

E-prasmju nedēļu Latvijā kopīgi organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar valsts un privātā sektora partneriem un novadu pašvaldībām. Sīkāka informācija www.eprasmes.lv

Autors:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *