LatInSoft specializētu programmu izstrāde

LatInSoft ir bagāta pieredze biznesa vadības programmnodrošinājuma izstrādē. Klientiem tiek piedāvāti dažādi specializēti programmnodrošinājuma risinājumi, kas automatizē un atrisina daudzas uzņēmumiem svarīgas ikdienas problēmas. 

Programmas tiek izstrādātas gan mūsu ierosināto projektu robežās, gan arī līgumu ietvaros ar uzņēmumiem-pasūtītājiem. Nepieciešamības gadījumā, pielāgojam vai pārveidojam piedāvātos programmrisinājumus saskaņā ar uzņēmuma-pasūtītāja specifiskajām prasībām un darbības sfēras īpatnībām.

LatInSoft izstrādātāju komanda veiksmīgi apvieno pieredzējušu programmētāju bagātīgo kompetenci un jauno darbinieku pārgalvību. Galvenā mūsu programmrisinājumu izstrādes platforma ir Microsoft .NET, MS Visual Studio un C#, Microsoft SQL Server, bagātīga pieredze darbā ar Borland Delphi.

Daži no populārākajiem LatInSoft specializētajiem programmnodrošinājuma risinājumiem:

Abonents

Programma paredzēta abonentu datu uzglabāšanai un apstrādei, norēķinam ar tiem, maksājumu un pakalpojumu uzskaitei, atskaišu iegūšanai.

LietiS

Programma paredzēta lietvedības automatizācijai, dokumentu apritei, ienākošo un izejošo dokumentu un to uzdevumu, pieņemto lēmumu uzskaites veikšanai, uzdevumu izpildes kontrolei,  ienākošo un izejošo dokumentu uzskaites žurnālu drukāšanai, sarakstes uzraudzīšanai. 

Ceļazīmes

Programma paredzēta pasažieru pārvadājumu kompānijām, autobusu parkiem un specializētiem autotransporta uzņēmumiem.

Pieteikties programmu demonstrācijai
vai saņemt sīkāku informāciju:
65407217, 65422370, 29712981
Rakstiet mums